Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Trudno jest poznać fajną, wykształconą, "postępową" dziewczynę, która nie ma tych wad:

- brak instynktu samozachowawczego: chodzenie po ulicy, przez przejścia dla pieszych w słuchawkach wyciszających hałas. Szkoda wiązać się z taką skoro zaraz ją może sprzątnąć samochód.
- oszpecona tatuażami
- kolczyk w nosie albo piercing
- uzależniona od fajek
- uzależniona od atencji na social mediach

Jeśli już jakaś dziewczyna ma jakieś ciekawe zainteresowania, poglądy, chce robić w życiu coś innego niż wychowywać dzieci to na ogół ma powyższe wady, a te które nie mają tych wad zazwyczaj nic ciekawego nie mają do powiedzenia i chcą tylko zajść w ciążę i siedzieć w domu.

Wydaje mi się że więcej jest "normalnych" facetów którzy mają jakieś zainteresowania i są ciekawi świata, coś potrafią, natomiast w przypadku kobiet tym ciekawszym zazwyczaj towarzyszy pakiet jakichś zaburzeń, uzależnień i innych problemów.

#randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 20
@lubiejescfrytki: jaki cope dzbanico. wejdź sobie w związek z NPC, którego jedynym zajęciem jest scrollowanie rolek i oglądanie gówno influ na yt. jeśli sama nie jesteś takim samym rurkowcem to długo nie wytrzymasz w takim związku.

poza tym w "zainteresowaniach" tak na prawdę nie chodzi o zainteresowania same w sobie, bo nie każdego musi wszystko interesować. w zainteresowań chodzi o to, aby laska umiała zając się sama sobą przez jakiś czas,
@czescmampytanie Jakbym usłyszała takie gadanie jak twoje pod koniec, to dałabym sobie spokój z takim facetem, bo zachodzi obawa, że jesteś po prostu męczący, a Twoje "dało się czegoś nauczyć, poszerzyć horyzonty" odbieram jako zwykłą interesowność, kto co może ci dać i załatwić. Szukasz prestiżu, a nie miłości. Btw. Nazywasz mnie "dzbanicą" co świadczy tylko o tym, że to Twoje horyzonty są bardzo wąskie, pomimo że pewnie uważasz się za lepszego od
Jakbym usłyszała takie gadanie jak twoje pod koniec, to dałabym sobie spokój z takim facetem, bo zachodzi obawa, że jesteś po prostu męczący


@lubiejescfrytki: nie usłyszałabyś, bo nie traciłbym czasu na wchodzenie w głębsze relacje z pustymi laskami. swoją drogą zabawne jak mocno skarżysz się na to że faceci myślą tylko o jednym, a przerasta cię odrobina życiowego zaangażowania? to jak to w końcu ma być? ( ͡° ͜ʖ
@czescmampytanie Jak ci się nie podobają moje komentarze, to po prostu na nie nie odpisuj i daj mi święty spokój furiacie. Strasznie przykre rzeczy wypisujesz w internecie, a nic o mnie nie wiesz. Tak samo ja mogę o Tobie powiedzieć, że jesteś pustym debilem, który nie ma nic do zaoferowania, pomimo że cię nie znam. Dobrze, że nie spotykam w życiu codziennym takich facetów jak ty i oby tak pozostało.
Jak ci się nie podobają moje komentarze, to po prostu na nie nie odpisuj


@lubiejescfrytki: ahahaha przecież nigdzie nie napisałem, ze mi sie twoje komentarze nie podobają. ludzie czasami lubią pooglądać małpy w cyrku, mimo że nie sa zbyt mądre ( ͡° ͜ʖ ͡°)

daj mi święty spokój furiacie.

ta, już widzę te wasze "zainteresowania", to jest jeden wielki cope, powtarzany nagminnie przez wykopków. Nawet jeśli któraś
@czescmampytanie Widać, że masz dużo czasu. W dodatku jesteś bardzo męczący i kłótliwy - to może być przyczyną odrzucenia przez kobiety. Ja mam ważniejsze sprawy na głowie, niż udowadnianie swoich racji bezrobotnemu wykopkowi. Dzień i noc piszesz te swoje elaboraty. Podejrzewam, że "wykop" to Twoje jedyne zainteresowanie, a mógłbyś przecież poszerzyć swoje horyzonty i przejrzeć oferty pracy. Wtedy nie musiałbyś szukać kobiety, która będzie cię uczyć i utrzymywać. Nie licz na kogoś,
Widać, że masz dużo czasu. Ja mam ważniejsze sprawy na głowie, niż udowadnianie swoich racji bezrobotnemu wykopkowi.


@lubiejescfrytki: ale zdajesz sobie sprawe ze pisałaś w tym samym czasie co ja i to oznacza ze też musisz być bezrobotnym wykopkiem? czy twoja hipokryzja jest już na takim poziomie ze nawet tego nie widzisz?

Podejrzewam, że "wykop" to Twoje jedyne zainteresowanie, a mógłbyś przecież poszerzyć swoje horyzonty i przejrzeć oferty pracy. Wtedy nie
Anonim (nie OP): No i po co kłamiesz?

Nie mam tych wad


Jesteś uzalezniona od wykopu i praktycznie codziennie tu dodajesz wpisy. Wykop też nalezy do social m.

Według definicji, uzależnienie od social mediów to stałe ich przeglądanie jak i ogolnie internetu. Pewnie masz triki odruchowe czasem, o których nie jest świadoma takie jak od czasu do czasu sprawdzanie czy w kieszeni masz telefon, albo zwykle sprawdzenie godziny. W dodatku zgubienie