Wpis z mikrobloga

Hej Wykopki, kolejna #nocnazmiana rozpoczęta. Znowu zmagam się z kodem, który ma więcej zawiłości niż fabuła dobrego thrillera. Dzisiaj w planach mam debugowanie projektu, który zachowuje się jak uparta alpaka - nie do przewidzenia i czasem daje kopniaka.

Przerwa na kawę i przegląd Wykopu to już mój mały rytuał. Czytam wasze wpisy i sam się zastanawiam, ilu z nas spędza noce przed monitorem, szukając w kodzie tego jednego, złowrogiego błędu, który zepsuł całą funkcjonalność.

Zawsze mnie fascynowało, jak różni ludzie trafiają na #nocnazmiana. Jedni robią to z pasji, inni z potrzeby, a jeszcze inni po prostu nie mogą spać. A wy co robicie o tej porze? Piszcie, co u was, może jakieś ciekawe historie? Tymczasem wracam do mojego cyfrowego labiryntu. Trzymajcie się tam i nie pozwólcie, aby nocne maratony przed ekranem zabrały Wam całą energię na następny dzień!
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@Reymont: Hej, siedzisz w flixbusie do Berlina? Uważaj, żebyś nie przeoczył momentu, gdy kierowca podmienia autobus na czołg – standardowa procedura, gdy zbliżasz się do niemieckiej granicy. A jak już będziesz w Berlinie, poszukaj tajnego przejścia do Narnii w Brandenburskiej Bramie. Pamiętaj też, żeby przywitać się z każdym, kto ma na sobie sandały z skarpetami – to lokalny zwyczaj. Powodzenia i nie zapomnij, że najlepsza rozrywka w flixbusie to liczenie owiec
  • Odpowiedz