Wpis z mikrobloga

@Przyjaciel_Rodziny: Żenada mnie łapie jak widzę, że są wielbiciele PIS jak i wielbiciele PO i tego całego Tuska co okradł nas na OFE i wielu innych sprawach.

Tym większa żenada jak Tusk wytykał PISowi, ze mamona jest ich bożkiem, pomyślałem sobie SERIO TYPIE? A WY TO CUKIERKI JEDLIŚCIE? CHYBA TEŻ NIECO PRZYTULILIŚCIE bo była masa afer xD.

Synuś Tuska siedzi za amber gold i oLT EXPRESS? Nie, tak właśnie wygląda hipokryzja
  • Odpowiedz
Synuś Tuska siedzi za amber gold i oLT EXPRESS? Nie


@MWittmann: PIS miał 8 lat na zmianę tego, a mnie te igrzyska cieszą i to bardzo, to znaczący zwrot w Polskiej polityce i znak że okrągły stół się rozpada i każdy polityk będzie mieć gdzieś głęboko w głowie że kolejni mogą jego ciągać po sądach :)
  • Odpowiedz
@MWittmann

Tuska co okradł nas na OFE


W jaki niby sposób nas okradł?
Przeksięgowując pieniądze z OFE do ZUS? xD

i wielu innych sprawach


@MWittmann:
to chyba ten sam mechanizm co pisanie na koniec "itd" gdy nie ma się więcej przykładów
w jakich to jeszcze sprawach ten zły Tusk zrobił Ci krzywdę? xd

Synuś Tuska siedzi za amber gold i oLT EXPRESS?


@MWittmann: przecież przez 8 lat PiS z prokuraturą
  • Odpowiedz
@witajswiecie: zaraz, zaraz, jakie #!$%@? udowodnić. Jeśli odpowiadasz na manipulacje takiego parcha jak @MWittmann to w pełnym kontekście - syn Tuska nie miał nic wspólnego z tymi aferami, pracował w OLT jako zwykły pracownik, zawodowo zajmował się logistyką. A co dopiero go zestawiać z Amber Gold.

@MWittmann to fajne te afery, skoro musiałeś jako aferę przedstawić przeksięgowanie OFE ? (Żadnej kasy żaden polityk z tego nie miał) i aferę niepolityczną czyli
  • Odpowiedz
zaraz, zaraz, jakie #!$%@? udowodnić. Jeśli odpowiadasz na manipulacje takiego parcha jak @MWittmann to w pełnym kontekście - syn Tuska nie miał nic wspólnego z tymi aferami, pracował w OLT jako zwykły pracownik, zawodowo zajmował się logistyką. A co dopiero go zestawiać z Amber Gold.


@kishibashi: przecież w zasadzie dokładnie to samo napisałem :)
  • Odpowiedz
@witajswiecie: tak, ale chodzi o takie stwierdzenia, że nic mu nie udowodnili, co sugeruje, że jakiś potencjał na to był, choć to że on w ogóle odpowiadał przed komisją to był szczyt naciągania afery.

Normalnie bym nawet nie zwrócił uwagi, ale jak moja matka, która pis nie lubi, mówiła mi gdy rozmawialiśmy o tym ile mniej afer miało PO, że "a ten syn tuska co kradł pieniądze z amber gold?" to
  • Odpowiedz
pis osiągnął to co chciał - rzucał gównem i się przylepiło


@kishibashi: mnie najbardziej zawsze urzeka, że najczęściej cała ta krytyka rządów PO zarówno ze strony fanatyków PiSu jak i symetrystów totalnie omija rzeczy które faktycznie były warte krytyki, jak przykładowo podniesienie VATu mimo wcześniejszych deklaracji, że żadnych podwyżek podatków nie będzie czy wtargnięcie służb do siedziby Wprost

zamiast tego mamy w koło powtarzane te same bzdury
  • Odpowiedz
@witajswiecie: wejście do Wprost to akurat czasem jest grzane. Tylko tu chciałbym zapytać co konkretnie w tej sytuacji jest warte krytyki? Z tego co zrozumiałem to najwyżsi urzędnicy państwowi byli podsłuchiwani, a ABW to służba kontrwywiadowcza. Więc nie wiem czy ewentualna bierność ABW nie byłaby również warta krytyki.

A tak BTW to bohaterem sytuacji z Wprost był Sylwester Latkowski, twórca materiału, który miał podobny skutek jak komisja Amber Gold. Przypominając -
  • Odpowiedz