Wpis z mikrobloga

Obejrzałem 22 odcinek anime Gundam Build Fighters.

Tym razem głównym wątkiem była walka między Meijinami. Starszy kierował Gundamem F91 - jednym z najszybszych i najbardziej zwrotnych mechów w świecie Universal Century. Z kolei Yuki walczył zmodyfikowanym Gundam Exia z systemem Trans-ams (Gundam 00). Pomysł na pojedynek był więc ciekawy - bitwa dwóch robotów z różnych uniwersów, których główną zaletą jest prędkość :)

Poza tym Maou nadal gra największego nieudacznika uniwersum, Nils bada technologię otrzymaną od Reijiego. No i wreszcie dwie największe gwiazdy serii - Rinko i Aila - spotkali się... w dość kłopotliwej sytuacji w pokoju syna tej pierwszej ;)

http://puu.sh/7q3mK.png

A już za tydzień... gundamowa wigilia (?). Co ciekawe w zapowiedzi 23. odcinka jest multum cameo postaci pochodzących z innych serii m.in.

- Hathaway Noa i Quess Paraya z Gundam: Char's Counterattack

- Kai Shiden i Miharu Ratokie z Gundam 0079

- Odelo Henrik i Warren Trace z Victory Gundam

#gundambuildfighters #gundam #mechy #animenowysezon #anime #japonia #sunrise #universalcentury #victorygundam #gundam0079
Pobierz 80sLove - Obejrzałem 22 odcinek anime Gundam Build Fighters.



Tym razem głównym wąt...
źródło: comment_TKu0Q9ZP52Y0TWUZZxTXVNNOYGNfpDlz.jpg
  • 2
@joookub: Zacznij od pierwszego i chronologicznie według zdarzeń pierwszego uniwersum - Igloo(tego nie musisz), .0080, 0083 Stardust Memory, Zeta i dalej. Omijaj filmy kompilacyjne, Seed, Seed destiny szerokim łukiem. Możesz też zacząć od Turn A jeśli rajcują Cię motywy z początku XX wieku, Gundam 00 jeśli lubisz coś współczesnego, ale w miarę przystępnego (drugi sezon ssie)

@80sLove: Ilość cameo z dzisiejszego odcinka zabiła mnie.