Wpis z mikrobloga

@Mawid_Dotyka masz na myśli ta okrągła kostke niżej pompy? w tamtym miejscu właśnie trochę zapocone mam ale ropa to nie jest tylko bardziej olej zmieszany z syfem
@cr6d: tak to jest olej, miałem taki pomysł żeby tego nie ruszać poluzować kostke i okleić to silikonem dirko ale dużo to nie dało. nowa wiązka to koszt 200zł plus wymiana, trzeba zdjać pokrywe, a pokrywa jest ze zintegrowaną odmą wiec też warto wymienić i robi sie z 1000zł pewnie więc nie warto
@Tulky: Oprócz tego, co już napisałem, to niewiele mogę powiedzieć, bo mało się z tym autem dzieje. Jedyne, co robiłem przez ostatnie lata, to skraplacz klimatyzacji, nie bieżąco oleje i hamulce, jedna podłużnica mi zardzewiała i za 100 zł kupiłem obie w dobrym stanie, za kolejne 100 zł je wymieniłem. Przeglądy przechodzi bez problemu. Rozrząd robiony 80k km temu, więc zaraz będę musiał zrobić, ale nie ma oznak nieprawidłowej pracy silnika.
@Tulky: jak wsiadasz do nieogrzanego diesla zimą na -10 to grzanie dupy ratuje sytuacje bo nie zmarzniesz jak sopel, działa po 30 sekundach dosłownienagrzewnica elektryczna działa po jakichś 5 min dopiero, wiadomo można sie bez tego obejść ale jak to jakieś nowsze auto to warto żeby było