Wpis z mikrobloga

Tak na chlodno teraz. Ok, Szatan Indygo dał nam mega content, jazda po Penisie Załęckiej, LabrygaSSie #!$%@?, wyjasnianie innego pseudoprawilniactwa, dymy na F2F z ruchaczem żony trenera, cudne konfy u Bezrąka itd. Ale sam nie wiem do konca co myslec o jego występie dziś u Baxtona. Z jednej strony może i racja że jakby pojechal po nim to by sie waleczka na Fame mogla nie odbyc i ze jednak byl u niego na kanale gdzie dal mu mozliwosc wypowiedzi (i propsy za wyjasnianie talerzyka czy innych cpunow). Z drugiej mial mozliwosc pociagnac temat Pandorki i wyjaśnić chociaż częściowo PDFa. Cóż, poczekam do konferencji FAME, jeżeli tam nie będzie nic w strone Boxdela to sam nie wiem. Mówił też coś o walce na Clout 4 - ale tam raczej skupi sie na przeciwniku a nie na PDFie. Zobaczmy co się stanie dalej- ale za dzisiaj ma minusa jednak.
#famemma
  • 6
@Asmodeus1212: przeciez natan to produkt baxtona xD Baxton ma #!$%@? jego wizerunek na tyle ucierpial ze teraz beda sie pojawiac brudy na inne osoby z fame i innych federacji "prawilniacy" to byl poczatek. Wszystkie historie jakie ma Natan nt talerzyka itd sa od Baxtona tylko debil tego nie widzi. Natan mowi to co Baxton by powiedzial w jego postaci. Skad by Natan to wiedzial wszystko? Natan #!$%@? ze ma kreta w
Natan musi odbić od Fame,


@LadyRaspberry: xD to najgłupsza rzecz jaką przeczytałem dzisiaj na tagu. Gdzie ma odbić? Do PRIME? Do MMA VIP?xD
Bez FAME natan zdechnie internetowo i tyle z tego będzie