Wpis z mikrobloga

  • 424
Z punktu widzenia Polski, decydowanie jest. Są to kacapy.

A co do żydów, to nie ma bardziej przereklamowanego narodu, biorąc pod uwagę to ile się o nich mówi, a ile tak na prawdę znaczą na świecie.

A poza szurskimi urojeniami, znaczą bardziej gówno, niż wiele.
  • Odpowiedz
przeczytaj to zmienisz zdanie


@Blackhorn: czytałem i masz rację zmieniłem zdanie, zanim to wkleiłeś byłeś dla mnie zwykłym anonem, wrzucając debila jako źródło przeskakujesz do grupy "szury"
  • Odpowiedz
Z punktu widzenia Polski, decydowanie jest. Są to kacapy.


@ab6661: Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Zbyt dużo Izraelczyków jest pochodzenia rosyjskiego po ostatniej operacji Most i sposób działania oraz wrogość wobec Europy jest cechą zarówno Rosji jak i Izraela.
  • Odpowiedz
  • 6
@SpokoZiomek macdonald korzysta z ogromnej ilości innych źródeł, daje dowody na chorobliwy nepotyzm żydów (nadreprezentacja w mediach czy różnych instytucjach), historycznie duży udział w komunistycznych działaniach wywrotowych, w USA żydowskie ngo jak jeden mąż popierają imigrację, itd, to tak z głowy bo już parę lat temu to czytałem
  • Odpowiedz
@djtartini1: albo zobaczyć jakieś narodowości była większość dowodzących komunistycznymi powstaniami w Niemczech, na Węgrzech w Hiszpanii. Ale antysemityzm jak zwykle bez powodu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz