Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: szukając wczoraj oryginału znalazłem to, źle się zestarzało. Chociaż trzeba im oddać, że czasu antenowego Tuskowi poświęcali dużo...surrealistyczny widok 8 lat później mając na uwadze co #!$%@? z mediami publicznymi.
Nukashine - @kobiaszu: szukając wczoraj oryginału znalazłem to, źle się zestarzało. C...
  • Odpowiedz
Chociaż trzeba im oddać, że czasu antenowego Tuskowi poświęcali dużo...


@Nukashine: Dlatego Telewizja Publiczna powinna nie istnieć, bądź co najmniej mieć zakaz propwadzenia publicystyki / komentowania bierzącej polityki.

Zawsze było tak że była wykorzystywana politycznie - zaraz jakaś dzieciarnia, co nie pamięta tamtych czasów mnie nazwie symetrystą - i nic tego nie zmieni. To co zrobił PiS to przekraczało wszelkie granicę natomiast taki Kraśko idealnie wpasowywał się w ten PiSowski styl
  • Odpowiedz
Ogólnie Mastalerek teraz pozuje na master minda pamiętam go za czasów jego rzecznikowania w PiS i to był taki typowy zderzeniowy trep I przygłup w stylu Tarczyńskiego czy Czarnka.
  • Odpowiedz
@Nukashine: Wtedy zagłosowałem za Dudą Andrzejem. Przepraszam wszystkich kolejny raz. Konfederacja miała naświetlić zdradę układu z Magdalenki w Polsce. Nadal tego nie robi. Aneks do raportu z likwidacji WSI etc, Roszczenia żydowskie (daliśmy swoje dane osobowe. Gdzie są teraz te kartony z głosami stop ack 447 ?) Od 2 lat nie głosuję i nie partycypuje w jawnej de facto (finalnie w swoich skutkach zbrodni) jakie jest dopuszczanie bandy 4-rga do władzy.
  • Odpowiedz