Wpis z mikrobloga

Kilka minut temu dodałem post, w którym wyraziłem szok po obejrzeniu fragmentu filmiku kanału Dla Pieniędzy na temat Tuska. Bardzo agresywny i kłamliwy wobec Tuska, w skrócie i delikatnie rzecz ujmując. Poszperałem dalej - okazało się, że typ jest sponsorowany przez CPK - jeden z jego filmów jest oznaczony.

To jest po prostu szok. Spółka CPK z pieniędzy podatników sponsoruje youtubera, który szkaluje na całej linii Tuska. W najnowszym filmiku masa nawiązań do zdrady Polski przez Tuska. W komentarzach też jazda po bandzie po Tusku. To są standardy białoruskie po prostu. Ten Paweł Svinarski powinien tę kasę w zębach oddawać. Oczywiście gość jest powiązany z Konfederacją i także z nimi współpracuje. Patologia.

#polityka #4konserwy #neuropa #dlapieniedzy #sejm #sejm #konfederacja
Gours - Kilka minut temu dodałem post, w którym wyraziłem szok po obejrzeniu fragment...

źródło: IMG_3139

Pobierz
  • 118
@Gours: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://wykop.pl/wpis/49847811/polskiyoutube-afera-ukradzione-z-grupy-ciekawostaw

Paweł Sv*narski to popularny twórca platformy youtube, właściciel kanału Dla Mamony, którego wyświetlenia biją grube miliony. Jest on niezwykle podobny do osoby aresztowanej w 2015 roku za hodowlę 13 krzaków marihuany. Jak informuje tvn24, gazeta wyborcza oraz fakt24 godność osoby zatrzymanej to Paweł S. który w tamtym momencie miał 25 lat, czyli tyle ile miał Paweł Sv*narski... w 2015 roku. Niestety
dawid131 - @Gours: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://wykop.pl/wpis/49847811/polskiyoutube-afera-ukr...

źródło: comment_1591221560vgqcJPIthurDgWx1vh8VMd

Pobierz
@HrabiaTruposz Nie łącz jednego z drugim. Sam wczoraj dodałem znalezisko o CPK bo jaram się tym projektem od czasów Grabarczyka (2011)a pis nienawidzę jak mało kto, wystarczy wejść w mój profil zresztą.

Wilk czy Mikosz też raczej za PiS specjalnie nie przepadają. Nie można patrzeć na to w ten sposób. Poważny audyt, miotła która wywali z spółki pisowskich aparatrzykow i zatrudni się prawdziwych specjalistow. Takie powinny być działania
Bardzo fajna ciakwostka. Ale patrząc na władze i unikaniem atomu i innych ważnych inwestycji można się pogubić. Nie znam się na lotnictwie ale wiem że port kontenerowy w Świnoujściu na aktualną chwilę by wygryzł bardzo poważnie Niemcy zainteresowanie było by ogromne powód ceny opłat drogowych w DE. Jak by teraz był port w Świnoujściu Niemcy prawdopodobnie nie mogli by zwiększyć tak wysoko opłat. Nie tak dawno do Kopenhagi jeździłem przez DE promem