Wpis z mikrobloga

Kilka minut temu dodałem post, w którym wyraziłem szok po obejrzeniu fragmentu filmiku kanału Dla Pieniędzy na temat Tuska. Bardzo agresywny i kłamliwy wobec Tuska, w skrócie i delikatnie rzecz ujmując. Poszperałem dalej - okazało się, że typ jest sponsorowany przez CPK - jeden z jego filmów jest oznaczony.

To jest po prostu szok. Spółka CPK z pieniędzy podatników sponsoruje youtubera, który szkaluje na całej linii Tuska. W najnowszym filmiku masa nawiązań do zdrady Polski przez Tuska. W komentarzach też jazda po bandzie po Tusku. To są standardy białoruskie po prostu. Ten Paweł Svinarski powinien tę kasę w zębach oddawać. Oczywiście gość jest powiązany z Konfederacją i także z nimi współpracuje. Patologia.

#polityka #4konserwy #neuropa #dlapieniedzy #sejm #sejm #konfederacja
Gours - Kilka minut temu dodałem post, w którym wyraziłem szok po obejrzeniu fragment...

źródło: IMG_3139

Pobierz
  • 118
Widziałem już wcześniej jego materiały o CPK, dane z instytutu z danych z dupy, powoływanie się na jakieś wpisy z Twittera, które wrzucane są przez pisowskich aparatczyków. Wiadomo było, że coś śmierdzi z nim, ale widzę, że w ostatnich dniach kompletnie odleciał. Widzicie ludzie? PiS nie jest już u władzy od miesiąca, a wciąż mają opcje na trwonienie państwowej kasy na swoją propagandę. Tak głęboko to weszło...
@lhotse89 Prędzej konia nauczy się gwizdać, niż ciebie myśleć. Gdyby wszyscy mieli takie podejście jak ty, to Polska dalej byłaby pod zaborami i nikt nie pomyślałby o jakichś powstaniach. Skoro w Niemczech i innych krajach można budować takie inwestycje, to u nas tym bardziej. Szczególnie przy obecnej sytuacji geopolitycznej i kryzysie, który zaczyna mocno uderzać w niemiecka gospodarkę. Mamy szansę być dużym graczem i robić na tym konkretne pieniądze. Nie widzę wad
@Justyna16 "... Svinarski to ekonomista dla gimbusów z TikToka" - przepraszam bardzo, a kim ty jesteś Justynko, żeby zabierać głos w tej sprawie? Ekspertem z wykopu czy kim? Bo Svinarski dorobił się sporych pieniędzy i jakieś pojęcie o ekonomii ma, a ty?
@lhotse89 Prędzej konia nauczy się gwizdać, niż ciebie myśleć. Gdyby wszyscy mieli takie podejście jak ty, to Polska dalej byłaby pod zaborami i nikt nie pomyślałby o jakichś powstaniach. Skoro w Niemczech i innych krajach można budować takie inwestycje, to u nas tym bardziej. Szczególnie przy obecnej sytuacji geopolitycznej i kryzysie, który zaczyna mocno uderzać w niemiecka gospodarkę. Mamy szansę być dużym graczem i robić na tym konkretne pieniądze. Nie widzę wad
@Justyna16 "... Svinarski to ekonomista dla gimbusów z TikToka" - przepraszam bardzo, a kim ty jesteś Justynko, żeby zabierać głos w tej sprawie? Ekspertem z wykopu czy kim? Bo Svinarski dorobił się sporych pieniędzy i jakieś pojęcie o ekonomii ma, a ty?


@Nanuno: Nie dałeś mi minuty czasu, a już kolejny dowód xD Typ z YouTube wielkim idolem i autorytetem, ja #!$%@?, no jak stara baba na pokazie garnków xDDDD Jak
@lhotse89 Niestety, ale rozmowa z tobą jest jak z zakutym lewackim/prawackim łbem. Inwestycja, która niesie za sobą ogromne możliwości, gigantyczne zyski, która jest popierana przez wielu ekonomistów i ekspertów, dla wykopka jest durnym CPK. Weź chłopie przestań się już kompromitować, bo nie da się tego słuchać. Dla mnie EOT.
@lhotse89 Widzę jesteś mistrzem w dopowiadaniu sobie swojej narracji. Jedyny garnek jaki by się przydał to taki który założyłbym ci na ten pusty łeb i grzmotnął w niego jak Labul w Fort Boyard, może wtedy byś się obudził i przejrzał na oczy. Nigdzie nie mówię, że to jest żaden idol czy autorytet, natomiast na pewno ma większe pojęcie o ekonomii, niż większość wykopków, bo raz, że dorobił się dużej kasy, a dwa,
CPK to ogromna inwestycja dla Polski, która przyniesie gigantyczne zyski i to jest fakt, a nie opinia, bez względu na to czy jakiś Abdul z kanału Dla Pieniędzy tak uważa, czy też nie.


@Nanuno: to się nazywa kult Cargo, wybudujemy wielkie lotnisko i zaczną lądować stalowe ptaki tak jak się to dzieje u białych - swoją drogą w przypadku CPK to jest literalnie kult cargo, które ma magicznie zacząć lądować bezpośrednio
@Nanuno: no widzisz, a rozmowa z tobą jak ze starą zmanipulowaną babą przed telewizorem albo na rzeczonym pokazie garnków.

Ogromne możliwości - te, których nikt rzeczowo nie wykazał i nie udowodnił
Gigantyczne zyski - te, wynikające ze zmyślonych danych o ruchu
Wielu ekspertów - w sensie Wilk i Horała + parę totalnych no name? xD

A i zapomniałem, ekspertem jest ten, kto popiera CPK. Bo jak już ktoś znany skrytykuje, to
@lhotse89 Już Ci powiedziałem, wyjdź z bębna, bo się blaźnisz typie. Walisz ciągle jakąś swoją urojona narrację, niepopartą żadnymi dowodami, a przy tym wmawiasz komuś bycie zmanipulowanym. Albo jesteś głupi, albo udajesz, albo polski interes nie jest ci na rękę, innej opcji nie ma.
@Nanuno: problem z tobą jest taki, że masz sprany mózg - bo tobie się wydaje, że to wszystko z TV to prawda i CPK = polski interes. Wyjdź z bańki, doedukuj się, postaraj się czasami coś zakwestionować, spojrzeć na coś krytycznie, przemyśleć czy też.... zweryfikować.... To może coś ci się odblokuje w główce.

Bo ja mogę merytorycznie pisać tu w nieskończoność, oprzeć wypowiedzi na faktach, na liczbach, na przykładach -
@Nanuno: rozbawiłeś mnie :) Na czym niby się ten cygan dorobił ? Na pajacowaniu i oszukiwaniu ludzi.Jak ze swoimi niby studiami.Taki milioner że musi brać pieniądze z pis(czyli moich) i za reklamę przeszczepu włosów ? Kolejny pseudo guru biznesu.