Wpis z mikrobloga

@EvilToy: Ale trochę racji ma XD Duda ich ulaskawi wychodząc na debila, będzie można grzać przekaz że pisowcy swoich ulaskawiaja i zachowują się jak by byli ponad prawem. Stracą trochę paliwa do protestów. A na końcu i tak wrócą do więzienia za Pegasusa XD
@EvilToy: "Niszcząca Polskę wojna"... okej, tylko co sam Pan Mentzen robi. Cała kampania to było my przeciwko wszystkim, rozliczanie, wojna polsko-polska, my vs lewactwo, czy memiczne już my "opposite of the current thing".

Nagle brutalne wyrywanie chwastów, próba odpolitycznienia różnych organów i zwrócenia Polski z drogi ku totalitaryzmom jest zła, rozliczanie za popełnione przestępstwa są złe?
@plasq

@EvilToy akurat z tym jego wpisem się zgadzam. Mimo chęci do jazdy z pisiorami trzeba uspokoić nastroje i jak ich teraz ułaskawi (czy ułaskawił bo ja już nie wiem) to przestaną grzać tą sprawą w politycznych piecach.


Przecież to PiS ją grzeje cały czas i używa do tego urzędu prezydenta, więc wg ciebie lepiej że we własnej sprawie nadużyli władzy, żeby sami zakończyli tę szopkę, którą zaczęli? xD
@EvilToy: Elita internetu a nie rozumie 3 zdań w ojczystym języku i ich odniesienia do sytuacji. Najważniejsze że o Mentzenie i Konfederacji można coś wrzucić, pozbierać plusy i fajrant. To teraz wam się styki spalą dopiero:

Premier o sprawie Kamińskiego i Wąsika: Prezydent tym razem prawidłowo skorzystał z prawa łaski wobec przestępców

Czyli co właśnie Tusk został również pisowcem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oni nie krzyczeli że będą tych ludzi wieszać za zbrodnie? Czy tylko zartowalo i odrazu plan zakładał robienie laski? Xd


@jamajskikanion: to był przecież Braun, wiem że niektórym może poprzepalać styki, że partia nie ma jednego przekazu dnia i każdy może mieć inne poglądy na daną sprawe