Wpis z mikrobloga

  • 4
@EvilToy akurat z tym jego wpisem się zgadzam. Mimo chęci do jazdy z pisiorami trzeba uspokoić nastroje i jak ich teraz ułaskawi (czy ułaskawił bo ja już nie wiem) to przestaną grzać tą sprawą w politycznych piecach.
  • Odpowiedz
  • 0
@EvilToy ano nie powinni. Ale ułaskawienie przez Dudeła uspokoi w końcu ten #!$%@?, a i tak zwycięsko raczej po stronie rządzących.
  • Odpowiedz
@EvilToy a ja się trochę cieszę Wy tutaj po prostu czekacie na dymy. Tymczasem ja wolałbym żeby zaczęli się zajmować tematami dla nas istotnymi, bo naprawde trudne czasy przed nami.
  • Odpowiedz
PISPO JEDNO ZLO ZOBACZYCIE ZE NIE BEDZIE ZADNEGO ROZLICZANIA I REKA REKE MYJE!!111!!!

nie no co to za rozliczanie, zostawcie ich, przestancie dzielic Polske, dobre chlopaki to sa dobrze ze ich ulaskawil!
XD
  • Odpowiedz
@plasq przecież to dopiero preludium do zadymy wokół obu panów. Na następnym posiedzeniu sejmu będą próbowali bezprawnie brać udział w obradach bo Duda wielokrotnie podkreślał, że nadal są posłami
  • Odpowiedz
@EvilToy: istotą ułaskawienia nie jest to, czy oni są przestępcami czy nie, bo to że są wynika z prawomocnego wyroku. Chodzi raczej o to, czy wnioskujący o ułaskawienie na to zasługują.
  • Odpowiedz
przecież to dopiero preludium do zadymy wokół obu panów. Na następnym posiedzeniu sejmu będą próbowali bezprawnie brać udział w obradach bo Duda wielokrotnie podkreślał, że nadal są posłami


@tomekruslan: W tej kwestii Duda ma zero do gadania.
  • Odpowiedz
@EvilToy: Sformułowanie Dobrze że ich ułaskawił i trochę skrócił front tej niszczącej Polskę wojny jasno określa że pisfederacja nigdy, ale to nigdy nie planowała tego sławetnego rozliczenia pisu i wywrócenia stolika.
Marionetka uniewinnia prawomocnie skazanych przestępców (za prawdopodobnie najmniejsze ich przestępstwo), a oni się z tego zwyczajnie cieszą. Wstyd i hańba.

Czekam na fikołki pisfederacji w obronie tego zdania.
  • Odpowiedz
Ale ułaskawienie przez Dudeła uspokoi w końcu ten #!$%@?


@plasq: no w #!$%@? uspokoi, jak kamiński z wąsikiem zaczną szturmować od środy sejm, bo przecież są niewinni i nic złego nie zrobili, a mandaty nie wygasły. Trzeba ich było trzymać w pierdlu, aż do zaprzysiężenia nowego prezydenta, a w międzyczasie robić śledztwo w sprawie pegazusa i #!$%@?ć nowy wyrok, tak żeby ludzie widzieli, że żarty się skończyły.
  • Odpowiedz