Wpis z mikrobloga

@MlCHAU: I tak nie jest to co obiecywali na trailerach i podglądach gameplay'u, ale w sumie wszyscy o tym zapomnieli i się mimo wszystko rajcują tymi podłatanymi popłuczynami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MlCHAU: Możesz jeździć jak w GTA. Teraz jazda jest przyjemna, jest sporo wozów do kupna. Kupować mozesz nawet mieszkania dla V. Możesz bawić sie wyglądem i ciuchami. Brakuje trochę możliwości modyfikacji aut.
Do zwiedzania jest sporo, ale poza miastem są raczej nudne miejscówki. Jeśli lubisz miasta, to tutaj się odnajdziesz.
  • Odpowiedz
@MlCHAU Przeszedłem zaraz po premierze. Potem drugi raz po wymianie karty graficznej. Ostatnio 3 raz po wyjściu dodatku. Za każdym razem w wielką przyjemnością. Polecam.
  • Odpowiedz
@SgtPepper1942:

Do zwiedzania jest sporo, ale poza miastem są raczej nudne miejscówki. Jeśli lubisz miasta, to tutaj się odnajdziesz.


Ale te miasto też połatali, czy dalej jedyne co się robi, to strzela z kilkoma gangusami czy wali do cyberpsychozy, jak się na jakieś miejsce trafi, a tak to interakcja gorsza niż w morrowindzie? XD
  • Odpowiedz
@MlCHAU moim zdaniem to błąd patrzeć na tą grę w kategorii "gta". Pod względem otwartego świata ta gra zawsze wypadnie sporo gorzej niż przytoczona seria ponieważ nie na tym aspekcie się skupia.

Cyberpunkowi w mojej opinii najbliżej do borderlands, choć daje ona całkowitą swobodę co do podejścia. Można grać po cichu, być hakerem, snajperem, poprostu strzelać i każde to podejście się sprawdza przy tym zupełnie zmieniając rogrywkę.

Oczywiście każdy inaczej podejdzie do
  • Odpowiedz
@SgtPepper1942: jeśli teraz jazda jest przyjemna to się boję zapytać jaka była wcześniej, bo według mnie jest nienajlepiej, a kokpity dużej części aut są #!$%@? po całości tak bardzo, że w widoku fpp (no bo nie będę w FPS grał z widokiem tpp jak neptyk jakiś) mało co widać.
Ogólnie poza story to reszta jest średnim fillerem, zdarzą się fajne smaczki ale robiąc aktywności poboczne sam sobie odbierasz najlepsze co ta
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon Widok z kokpitu jest dalej zrąbany, fakt, ale sama jazda jest już naprawde okej. Nie jest to poziom GTA, ale jest przyjemnie.

Tak jak pisał Mirek wyżej - nie należy tej gry porównywać do GTA, bo nie taki był zamysł twórców. Choć i tak w najnowszej wersji walka i ściganie się z policją jest naprawdę spoko i daje to frajdę. Nie wiem czego chcieć więcej, mamy mieszkania, auta, ciuchy, doszly wyścigi,
  • Odpowiedz
@MlCHAU: mam 60 godzin nabite i ostatnio grałem do 5:30 cała noc. Wspaniała gra. Chętniej siadam do niej niż np Wiedźmina 3, a z kolei GTAV zacząłem w podobnym czasie, bo wpadło
do game passa i mnie znudziło i porzuciłem.
  • Odpowiedz