Wpis z mikrobloga

I tak dobiłem do 200 różnych wypitych piw. Mam aplikację Beers, gdzie pijąc jakieś nowe piwo mogę zrobić zdjęcie etykiety, wpisać dane, oraz swoją opinię.
Od razu uprzedzam, że nie jestem jakimś super znawcą I super smakoszem, ot po prostu lubię skosztować czasem coś nowego. A ta aplikacja mi to ułatwia.
Statystyki 200 wypitych piw z 29 krajów. Najwięcej z Polski, Czech i Niemiec. Ale piłem piwo z takich krajów jak Etiopia, Dominika, Tajlandia, Martynika, Meksyk, Cypr, Wietnam.
Generalnie nie przepadam za mocnymi piwami, ciemnymi, portretami, wolę piwa lżejsze.
Najwyżej u mnie są piwa: Bitburger , Tenczynek czeski leżak, Berliner, Amber naturalny, Bernard, i parę innych.

#piwo #pijzwykopem #chwalesie
kecajek - I tak dobiłem do 200 różnych wypitych piw. Mam aplikację Beers, gdzie pijąc...

źródło: 1000027038

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@kecajek: Zdecydowanie bardziej popularną aplikacją tego typu jest Untappd.
Ogólnie zachęcam do przesiadki albo używania tego i tego. Stare piwa sobie możesz poprzenosić powoli.
U mnie na liczniku ok. 2750 różnych piwa. Zapraszam do znajomych, nick jak na wykopie.
  • Odpowiedz
@kecajek: tylko Untappd mordo :) najbardziej aktywna apka. Wsparcie dla lokali (niestety platne dlatego w PL jest malo ale na swiecie duzo)
Opcja posiadania znajomych i sprawdzanie ich ocen. Wiecej fajnych statystyk. Niektorzy maja dostep do API jak rami.pl wiec mega baze statystyczna na tym robią.

Zdecydowanie polecam. :) tak jak kumpel @Vadzior
  • Odpowiedz