Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw #kluby byliście kiedyś zmoggowani w klubie tańcząc z dziewczyną ktora potem odbił i przelizał inny ziomek a wami sie zniechęciła? Ja byłem kilka razy, najczęściej przez chada dynamiczniaka , czasem się zdarzało przez chada /low chada niedynamicznego a najbardziej mnie zdziwiło to jak zmoggował mnie ziomek z wyglądu jak typowy przegryw , ale za to bardzo dynamiczny
  • 27
@Alvarez17: ci co pisza że przegrywają bo nie ruchają to jest jakiś margines myślę, albo piszą tak w żartach. Myślę że to jest jeden z powodów dlaczego dla nich jest jak jest, a nie główny. Ruchanie zawsze można kupić ale innych rzeczy juz nie i pewnie niejeden facet z tych powodów odebrał sobie życie albo to zrobi bo za dużo to i świnia nie zniesie.
Ruchanie zawsze można kupić


@dam2k01: jakbym miał wybór ruchać za kase, a zostać dalej prawiczkiem to wybieram to drugie. Myśl, ze potrafię tylko zaruchać dziwke za hajs byłaby dla mnie jeszcze bardziej depresyjna. Gdyby to było takie proste to każdy przegryw poszedłby na divy, dla przegrywa to jest ostatczność. Przegryw chce poczuć się chciany przez różowe na tyle aby poszla z nim do łózka.