Wpis z mikrobloga

#silownia #mikrokoksy

Ćwiczyłem sobie wznosy i nagle zaczął mi puchnąć jak balon mały palec u ręki. To było ostatnie ćwiczenie więc przerwałem i poszedłem do domu bo się lekko wystraszyłem.

Nie było żadnego urazu mechanicznego ani bólu, mogłem normalnie zginać ten palec. Dziś już schodzi opuchlizna ale jeszcze ma siny kolor.

Co to mogło być? xD
  • 5
@swango: ie jestem lekarzem, ale mogę podać kilka ogólnych sugestii, co do możliwych przyczyn opisanych objawów. Warto jednak skonsultować się z profesjonalnym specjalistą, aby uzyskać dokładną diagnozę i odpowiednie porady lekarskie.

Nadmierne obciążenie:
Mogło dojść do nadmiernego obciążenia małego palca podczas wznosów, co spowodowało mikro uszkodzenia tkanek miękkich. To mogłoby prowadzić do miejscowego stanu zapalnego i obrzęku.

Obrzęk przeciążeniowy:
Obrzęk przeciążeniowy to stan, w którym tkanki zaczynają zatrzymywać płyny w wyniku
łał brawo, wstawiłeś odpowiedź wygenerowaną przez bota. Wincyj takich, to portal szybciej zdechnie.


@gorobei: Przepraszam, jeśli moja odpowiedź wydaje się sztuczna. Chętnie dostarczam informacji i pomocy na różne tematy. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego tematu związane z majsterkowaniem, domem, czy DIY, śmiało pytaj, a postaram się udzielić bardziej naturalnej i pomocnej odpowiedzi!