Wpis z mikrobloga

@januszkasprzykowski Nie wiem jak Leo, ale kiedyś czytałem wywiad z Michałem Bajorem, który mówił, że jedyne czego żałuje to to, że odpuścił sobie dbanie o związki tylko rzucił się w wir tras koncertowych, hoteli i chlania przed występami. Dziś brakuje mu jakiejś przystani, więc dalej jeździ po swoich niewielkich już grupkach starych fanów.
@januszkasprzykowski:
To indywidualna sprawa każdego człowieka, możliwe że chciałby cofnąć czas i zmienić parę rzeczy w swoim życiu, podjąć inne decyzje itd. Ja sam jeśli chodzi o związki to właśnie bardzo żałuję podjętych przez siebie decyzji, ale czasu nie cofnę.
@januszkasprzykowski mnie ciekawi taki de Niro. Jak to jest żyć z kobietą która wiesz że cię nie kocha i jest z tobą dla kasy.
Jednak wolę stała partnerkę która od nastu lat widzi we mnie ciacho i syna który po powrocie z pracy rzuca się na mnie i mówi kocham cię tata
@Ko_Otu: yyy, chyba masz na myśli Ala Pacino, bo De Niro jest od ćwierćwiecza z tą samą kobietą. Edycja: a jednak się rozstał z tą swoją żoną i ma jakąś młodszą, szkoda, myślałam, że jest jednym z tych normalniejszych aktorów ;P