Wpis z mikrobloga

Gdzie można znaleźć nowych znajomych mając 30 lat, po przeprowadzce do innego miasta? Praca często wyklucza jakieś weekendowe wyjścia na miasto. Ostatnio mocno dokucza samotność, a sama człowiek nie może żyć tylko pracą i siedzeniem w domu.

#samotnosc #przyjazn #znajomi #zycie
  • 33
  • Odpowiedz
@Voltanger: jakies aktywnosci w stylu sportów czy gier - np nie wiem, kajaki, darty, bilard czy cos. Czesto sa w wiekszych miastach jakies kluby gdzie mozna się zapisac.
  • Odpowiedz
@Voltanger: w pracy chyba tylko. Może to jeszcze zależy jak bardzo jest ktoś otwarte, to wtedy pewnie da radę wszędzie znaleźć. Ale tak normalnie to raczej potrzebne jest miejsce w które się regularnie chodzi i spotyka z tymi samymi ludźmi
  • Odpowiedz
@Krol_Karo: a co w tym przeszkadza? jestem starszy o 10 od Ciebie i mam bliskich 2 znajomych poznanych w pracy, z którymi nie jednokrotnie wyskakiwałem na piwko czy też urządzaliśmy grilla, nie wspomnę że nawet w godzinach wieczornych potrafimy przegadać przez tel. z godzinę lub dwie.
  • Odpowiedz
@Voltanger: niekoniecznie, wiesz dużo zależy od ciebie i od tej drugiej osoby jeśli poczujecie vibe to jesteś w domu i możesz kontynuować znajomość, wejść na wyższy poziom tej znajomości czy w strefę prywatną. Widomo że jeśli nie nie czujesz sie zbyt pewnie lub nie lubisz się integrować, jesteś zamknięty w sobie lub nie lubisz pokazywać rozmawiać o emocjach itp. no to nie masz łatwo...
  • Odpowiedz
@Voltanger: pierwsza rzeczą jaką zrobiłam w nowym mieście było znalezienie grupy uprawiajacej sport jaki uprawiam - ale od razu spoiler pochodziłam chwilka miesięcy i tyle, nie wyszły z tego jakieś zajebista znajomości :-D spotykam się czasem z ludźmi z pracy ale znałam ich już wcześniej. Staram połazić gdzieś sama a na spotkania ze znajomymi jeżdżę do starego miasta. Może masz znajomych w innych miastach albo za granicą żeby tak kilka razy
  • Odpowiedz
@Voltanger: somsiady. Jeśli masz sąsiadów z dzieciakami, chętnie wyskoczą wieczorem na weekend do kogoś z wolną chatą xD
Mam w bloku paru typów i jak się nam czasem nudzi to się zgadujemy na whisky. Jak nie ma za bardzo opcji, to zawsze ten, który jest solo nas przygarnia :P Najłatwiej zebrać taką ekipę, bo nie trzeba kombinować z dojazdem, marnować czasu na przygotowania itp. Idziesz tak jak jesteś właśnie ubrany i
  • Odpowiedz