Wpis z mikrobloga

@baalder363: Ale to szukasz konkretnie dobrego kebsa, czy ogólnie by coś gdzieś zjadł? Po pytaniu o kebsa domyślam się, że szukasz czegoś taniego i dobrego? Czy interesują cię również wyszukane restauracje?
Jest dużo przybytków z dobrym jedzeniem, ale wszystko zależy od ceny ¯\(ツ)/¯

- Kebab u Pajdy, jak chcesz zjeść dobrego kebsa z budy, niedaleko dworca/centrum przesiadkowego
- Alaturka, jak chcesz zjeść dobrego kebsa, ale bardziej restauracyjnie
Z niekebabowych miejscówek:
-
  • 0
@markhausen a Mannat na Raciborskiej próbowałeś? Zdarzyło mi się w różnych indyjskich knajpach jadać i w większości przypadków były to miejsca prowadzone z sercem i fajnym jedzeniem :D
@baalder363 z kebabów to Alaturka (tutaj polecam jeszcze kofte ekmek jako alternatywę), Prime kebab (taki o, nic nie zaskoczy, poprawny) no i mnie w sumie Habib +ser smakuje ale jest tam obskurnie:d co do stodoły to drogo i mało czyli bez sensu, z burgerów to skrzydlaty byk, ale chyba ciut bardziej mi smakuje w Korova (zawsze przychodzę na burgera miesiąca - na zachętę zobacz profil na Facebooku).
@baalder363 ja znowu jestem team Stodoła > alaturka. W Alaturce jest różnie na obsłudze a stodoła wydaje się bardziej powtarzalna.
Mannat odradzam. Średnie jest. Jak już chcesz coś tajskiego to szukaj Roti.

-Majer jak najbardziej jak chcesz bardzo klasyczne jedzenie.
-Miedziana - tutaj serdecznie polecam tacosy i nieoczywiste piwka! Ale każde żarcie tam jest sztosik
-Czeska - klimatyczny lokal jak miedziana. Polecam żeberka i zestaw degustacyjny 3 małych piwek i bramburek.
-Grill