Wpis z mikrobloga

ziew, ja na tym portalu jestem synek dłużej niż żyjesz, próba dorobienia mi onucowskiej gęby się nie powiedzie. Ale próbuj dalej


@marcelus: Sram na to ile tu jestes, bo ja tu tez jestem dlugo a to moje 3 konto.
jezeli wedlug ciebie artykul na ukrainskim portalu swiadczy o tym, ze nie szanuja pomocy to rownie dobrze mozna powiedziec, ze Polacy chca wyjsc z unii i sie z moskwa kumplowac, bo na
no jeśli ty uważasz że artykuł pod którym podpisała się cała redakcja jednego z najważniejszych ukraińskich portali o niczym nie świadczy, to twoja opinia jest gowno warta


@marcelus: No nic nie swiadczy, bo takich stronek jest tysiace.
i to nie pierwszy raz widze ciebie i twoje komentarze, powielasz ten sam news z ponad 2 tygodni temu, to jest zastanawiajace
stron jak europejska pravda jest tysiące xdddd szukaj naiwniaków gdzie indziej.


Ja piszę to co myślę, w przeciwieństwie do ciebie. Nigdy nie napisałem niczego wrogiego o Ukrainie


@marcelus: Nic nie myslisz, wrzuciles tutaj tego newsa, ktory sie pojawil na wykopie 2 tygodnie temu. Ciekawe co nie? Widziales aby jakis pro-ukrainski wykopek odkopywal starego newsa w taki sposob jak ty to robisz?
Besides, wykop mial przeciek i konta z haslami wrzucono w
bo nikt na Ukrainie nie ma prawa zadawac pytan czy sie zastanawiac, czemu Polska blokowala jedyne okno im na swiat tyle czasu


@BayzedMan: Tylko że takie pytania nie padały. Padały natomiast oskarżenia ze strony Zełeńskiego.

Dość brawurowy ruch, zważywszy na to, że większa część pomocy Ukrainie trafiała z dołu, tj. od osób prywatnych i od samorządów. I że ta pomoc zależy tak naprawdę od opinii publicznej. A pomoc wojskowa jest zależna
@marcelus: ja tam się dziwie że ukraińcy z tej redakcji podchodzą do tego blokowania granicy jednak dość płytko.
- blokujący na granicy nie reprezentują polskiego społeczeństwa ani tym bardziej polskiego państwa. Reprezentują siebie
- tak długo jak nie jest blokowana pomoc wojskowa (a zdaje się że nie jest) to jest jednak spór gospodarczy
- Polska jest w trakcie zmiany władzy, za chwle będą kolejne wybory. Czy oni naprawde liczą że Donek
po pierwsze primo wrzucę go też za miesiąc bo bezczelne są te #!$%@? i zuchwałe. Po drugie ukrainofilcy atakują dzisiaj wyrwała za krytykę tego tekstu, więc sprawa jest aktualna


@marcelus: Ale nie wrzuciles wyrwaly i jego tweeta czy co tam, tylko swoje #!$%@? o nieeewdziecznych ukrach xD
@marcelus: Wiedza co PL zrobiła, bo nawet na tym samym portalu był artykuł w ktorym napisano, że PIS zrobił w pierwszym okresie wojny prawdopodobnie wiecej niż zrobiłby obóz Tuska.
No popatrz na to z ich perspektywy naszymi fleshbackami - jak po 100 latach nadal negatywnie odbierane sa blokady transportów do RP w czasie wojny z bolszewikami. No to oni patrza na to podobnie. Do tego oni sa przekonani, że to nie