Wpis z mikrobloga

bo wyrwał mi koło #!$%@? lata. Uważam go za kiepskiego dziennikarza na szwabskim pasku. A dotarłem do tego tekstu i mnie krew zalała.

Zrozum mordo że ja serio pisze do co mi gra w sercu, i jak mnie jutro #!$%@? Zełeński albo papież Franciszek to napiszę że jest cienkim #!$%@? i nic z tym nie zrobisz.


@marcelus: Kupilbym ta bajeczke, gdyby nie fakt ze od poczatku plujesz jadem na ten kraj
W ogóle #!$%@? mnie maniera podchodzenia do sprawy jak by Ukraina była częścią UE


@marcelus: Oni nie zawsze sie orientuja w działaniu UE i mysla naiwnie, że to pełna równośc. Nie raz widziałem koślawe przykłady w artykułach. Aczkolwiek nie leicałbym po całosci odrzucajac cąłą argumentacje, bo tak też nie jest.
@BayzedMan jak mnie Ukraina #!$%@? to się nie hamuję to prawda. Bo ja tu nie jestem operacyjnym w przeciwieństwie do ciebie.

@szurszur oni oczywiście celowo manipulują faktami, na przykład te ich wyliczenia strat wzięte z kosmosu. W tym akurat tekście nawet przy zachowaniu dobrej woli ciężko znaleźć cokolwiek z czym można się zgodzić. Przecież według tego tekstu już nie tylko konfederacja, nie tylko PiS ale też ko i jego koalicjanci realizują politykę
jak mnie Ukraina #!$%@? to się nie hamuję to prawda. Bo ja tu nie jestem operacyjnym w przeciwieństwie do ciebie.


@marcelus: Takie wkr0rfianie sie caly 24/7 na dobe na newsy z internetu nie jest normalne.

Chłopie ty więcej krzywdy robisz niż pożytku wizerunkowi Ukrainy


@Nigirium_Ignis: Tylko wytykam palcem, ze gosc wkleja starego newsa by szczuc na Ukraine, a szczuje od kiedy ta wojna wybuchla non stop. To nie jest opinia
@marcelus zawsze mnie #!$%@? jak ludzie spamujący tylko na tagu Ukraina działając jak typowe trolle zarzucają innym użytkownikomm którzy na innych tagach się uddzielaj bycie ruskim trollem.

To samo jest z @Aquaman . Obu was kojarzę z tagu mecz , Ciebie jako kibica legii @Aquaman jako kibica Lechii, a błazna kojarzę tylko z tagu Ukraina jako wiejskiego głupka.