Wpis z mikrobloga

@fantazm: i jeśli mówią, że THC fizycznie nie uzależnia - to mają rację. Psychicznie to już inna sprawa, ale psychicznie uzależnić to się można od czekolady albo wyciskania pryszczy, krótko mówiąc - od wszystkiego.
  • Odpowiedz
@Sfont_stont: za każdym razem gdy rozowy uzywa slow typu "nie chce zeby nie palil" a wczesniej palil ale teraz jest ze mną i ja mu zabraniam tak jakby to bylo jej dziecko czy jakies zwierze czy przedmiot.
  • Odpowiedz
@G06DbT Od 2 lat nabywam z apteki, Aurora, S-lab, ostatnio Tilray, więc stwierdzam, że nie wiesz czym różni się „medyczna” od osiedlowej od dilera.
Więc co to za robota? Rozumiem, że jakiś operator maszyn ciężkich
  • Odpowiedz
Więc co to za robota? Rozumiem, że jakiś operator maszyn ciężkich


@BratBart: myślisz że będę się chwalił randomowi z netu co robię? Zapomnij.

A jeśli nie wiesz czym się różni, to twój problem.
  • Odpowiedz
jak sobie nie zapalą jakiegoś dnia to cały dzień ich trzepie.


@fantazm: potwierdzam, codziennie widzę takich pod sklepem jak żebrają kasę na zioło i im ręce się telepią. Powszechny widok w Polsce
  • Odpowiedz
osobiście jakbym był babą to jednak bym wolał, żeby se przypalił niż miałby być #!$%@?.


@Cadore: co to za argument XD Może po prostu, żeby ani nie był #!$%@?, ani zjarany.
  • Odpowiedz
@Sfont_stont: Anglia czy Holandia? xD ahhh ten kwiat narodu polskiego naemigracji xD jedno pali na okrągło, drugie straszy odejściem, ale nie odejdzie bo w Polsce komornik i najbliższa rodzina czeka na oddanie hajsu xDD

Tak oceniam ludzi z góry nie znając ich i mam to w dupie.
  • Odpowiedz
@Sfont_stont: z tego posta ja dokładnie wiem jak oni w 3 wyglądają xd. Napatrzyłem się już trochę na tych obsranych patusow za granicą. Sposób budowani. ...a zdan...nie do pod robbienia. Wieczna gonitwa myśli, brak planu na cokolwiek i jakieś losowe ruchu w każdą stronę.
  • Odpowiedz
To może ja się wypowiem, bo sporo już w temacie siedziałem. Jestem nałogowym palaczem zioła, obecnie niepalący, ale jaralem praktycznie codziennie przez około 5 lat. Nie robiłem tego bo było po tym śmiesznie w głowie, a dlatego bo dręczyły mnie różne myśli, zdarzenia z przeszłości i nie potrafiłem sobie z tym poradzić. Nikogo z zewnątrz nie obchodziły moje problemy, a sam tez nie chciałem się nad sobą użalać w towarzystwie. od 7
  • Odpowiedz
XD No śmieszne, choć śmieszni są też tacy niektórzy zielarze co #!$%@?ą "zioooomuuuuś to nie uzależnia, ziooomuuuś, ja nad tym panuję", a jak sobie nie zapalą jakiegoś dnia to cały dzień ich trzepie.


@fantazm: Co nie zmienia faktu, że ta laska zaszła w ciążę z gościem jarającym dwa razy dziennie, nie rozmawiając z nim wcześniej na ten temat. Powiedziałby jej, że w żadnym wypadku nie przestanie jarać i wtedy mogła zrezygnować
  • Odpowiedz