Wpis z mikrobloga

  • 235
@DrGreen_2 nie chodzi o to żeby nie wiedziała (to jest nieuchronne że się dowie)ale żeby wiedziała że to nie jest prawidłowe. Nie chcę aby jej wciskano do głowy że bycie lgbt jest dobre
  • Odpowiedz
@siepan: Co ma religia do propagowania dewiacji seksualnych? Ja jako osoba niewierząca, też bym selekcjonował to co ogląda moje dziecko. Na tym polega wychowywanie.
  • Odpowiedz
@DrGreen_2: Środowiska LGBT są o krok od znomalizowania pedofili. Oczywiście ze trzeba chronić swoje dzieci przed takimi treściami

Możesz przytoczyć jakie złe treści lgbtw były w których bajkach Disneya?

@DrGreen_2 Przecież w tych bajkach nic nie dobrego. Szczególnie forsowanie najbliższej rodziny jako synonim antagonisty. W większości nowych bajek disneya ci źli to przeważnie ojcowie (oczywiście biali). Niszczą wizerunek i instytucje rodziny czego chociażby Wish jest najlepszym przykładem.

Poza tym są skrajnie
  • Odpowiedz
Co ma religia do propagowania dewiacji seksualnych? Ja jako osoba niewierząca, też bym selekcjonował to co ogląda moje dziecko. Na tym polega wychowywanie.


@Khorne_: dokładnie. Ja selekcjonuję zarówno katopropagandę, jak i propagandę LGBT jak tylko się da ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz