Wpis z mikrobloga

@GoldaMeir @Szalom @Fytyny93 @Frygus96 @Agemaker @szybki_zuk @nyanian @DrGreen_2 @siepan @Leniek @jens91
#!$%@?, czy ktoś was prosił o zdanie? Mireczek chciał pomocy, a nie debaty. Gówno nas obchodzi co sądzicie o LPG.

@drywall33: https://www.imdb.com/title/tt4574334/keywords/?ref_=tt_stry_kw

Na przykładzie stranger things wyszukujesz pośród kluczowych słów: lesbian character, gay, lgbt character itp.
cinu4 - @GoldaMeir @Szalom @Fytyny93 @Frygus96 @Agemaker @szybkizuk @nyanian @DrGreen...

źródło: obraz_2024-01-27_151757703

Pobierz
Czy naprawdę muszę uczyć dziecka, że jeden mężczyzna może wkładać swojego penisa do jelita innego mężczyzny


@robak59: A kto ci każe mówić coś takiego? XD To są tylko twoje projekcje i chochoły stary. W tym filmie disneya to pokazują? Czy jak pokazują pary hetero w filmach disneya to musisz tłumaczyć od razu małemu dziecku że się wkłada nabrzmiałego penisa do wilgotnej waginy? Albo że czasem liże się nawzajem sobie genitalia? Albo,
@cinu4: mogę sobie pisać co chcę i gdzie chcę i uj ci do tego penero. Niech se każdy ogląda co chce. Pokazuję, że konserwy mają tak sprane głowy, że se muszą historyjki wymyślać żeby dostać dawkę prawilnej podniety bo rzeczywistość to za mało. Zresztą po tym co typ pisze ogólnie to bym sam się oddał do adopcji jako dziecko