Wpis z mikrobloga

e mordy, a tak właściwie to o co chodzi z tą pigułką dzień po, bo każdy to gada Ciągle, że dzień po, dzień po, a ja ciągle nie wiem po czym to trzeba dzień brać, może mi ktoś wyjaśnić te sprawę, bo mi to już nie daje spokoju, a nikt nie mówi konkretnie po czym, tylko że dzień po
czy to jakaś tajemnica może jest, że wtajemniczeni jacyś wiedzą, a reszta nie? O co tu chodzi? Gdzie jest pies pogrzebany?
z fartem
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 12
@ThomasPol: ja w ogóle nie jestem za PO ani za Tuskiem, ja jego za zdrajce i diabła uważam największego szkodnika na tej planecie jaki jest, ja głosuje na Prawo i Sprawiedliwość i popieram bardzo Prezesa Kaczyńskiego w tej walce o Polskę która się toczy aktualnie, i wierzę, że wygramy. Ale mi o te pigułki chodzi, domyślałem się, że to z Tuskiem jakoś powiązane jest szataństwo, ale jeszcze tego nie rozgryzłem po
@dzieju41: nie nie, ja kwestie techniczną zażywania pigułek czy tabletek róznych narkotykowych czy lecznicznych to mam do perfekcji opanowane, w tym zakresie to ja nie potrzebuję porady akurat
z fartem
@Hissis: ta tabletka to dobra sprawa ,ale #!$%@? są też tabletki antykoncepcyjne które można dostać od ręki.Malolaty dostały promocje dzięki swoim mamusiom ,żeby nie zachodziły w ciążę bo mamuśka będzie musiała płacić.Juz #!$%@? w tą patologię.To jest chore co nie?xd
I jeszcze Jachira na wykopie xd Która kozę z nosa #!$%@?.Za takich szefów wszystkich szefów dziękuję.Ariwederci roma.Xd
Z Fartem