Wpis z mikrobloga

pytanie do osob co troche podróżują po polsce. czy nie macie wrażenia, ze w polsce zachodniej (typu wrocław, poznań), kobiety są piękniejsze i lepiej ubrane, bardziej zadbane? Tak statystycznie. Z kolei w wawie mam wrażenie są skrajności albo tabuny brzydkich źle ubranych lasek, albo top celebrytki #!$%@? z najlepszymi genami.
Natomiast w Warszawie jest nadreprezentacja kobiet z dużymi, czasami wręcz wielkimi cyckami, czego w zachodniej polsce nie ma. DZIWNE!
#wroclaw #poznan #warszawa #kiciochpyta
  • 15
  • Odpowiedz
@nie_odpisuj: Tak, zauważyłem to. Jak byłem w Warszawie przez 2 tygodnie to nie widziałem ani jednej ładnej dziewczyny, za to w Poznaniu widzę je non stop. To że uroda zależy od regionu potwierdzają też regionalne konkursy miss, wystarczy poprzeglądać zdjęcia z różnych województw i widać gdzie są najpiękniejsze kobiety.
  • Odpowiedz
@nie_odpisuj: Wydaje ci się. Warszawa to dużo większe miasto i masa ludzi, ci ładni i doinwestowani koncentrują się w określonych miejscach i widocznie ty tam nie byłeś. Spotkałeś za to zmęczonych życiem ludzi dojechanych stolicą. Plus obecna moda to moda na menela zaniedbanego.
  • Odpowiedz
@nie_odpisuj: Nie. Mieszkałem w Krakowie, mieszkam we Wrocławiu, proporcje zapewne są różne, ale wszędzie widać te same szońskie plasticzane mordy, te same wieloryby, a szara myszka raz czy dwa razy w roku gdzieś tam przemknie.
  • Odpowiedz
@nie_odpisuj: Powiedz dziewczynie z Krakowa, że ma się odpie*dolić o się obrazi. Powiedz to tej z Poznania to założy ładną sukienkę i się umaluje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz