Wpis z mikrobloga

Panowie jako, że niedługo przeprowadzam się na stałe do Warszawy (czekam, aż wykończą mi mieszkanie) postanowiłem założyć sobie tindera w celu zapoznania jakiś nowych osób w tym miejscu. Sparowało mnie z dziewczyną z Ukrainy, no i jak się okazało ona w Warszawie jest od niedawna i nie zna dużo osób. Ogólnie dziewczyna z wyglądu taka 7-8/10, bardzo mi się spodobała i ogólnie wydaje mi się ze nie jestem z jej ligii. Bardzo zaskoczyło można było z nią normalnie porozmawiać i sama angażowała się w rozmowę. Wymieniliśmy się zdjęciami porozmawialiśmy o zainteresowań i ogólnie powiedziałem jej, że też jestem w Warszawie nowy i , że jak chce to możemy się zapoznać. Zaproponowałem spotkanie w następny weekend, ona się zgodziła i teraz mój dylemat bo jako nie jestem z Warszawy nie mam pojęcia gdzie zabrać taką dziewczynę na pierwsze spotkanie (nie znam dobrych miejscówek w wawie). Ja 28 ona 26. Mirki pomożecie coś?

#tinder #warszawa #zwiazki
  • 5
  • Odpowiedz
@Rufurege1: moze najpierw idźcie na spacer. Zacznijcie przy Belwederze i wzdłuż ujazdowskich, nowego światu i krakowskiego możecie dojść na Starówkę a tam wejść so herbaciarni same fusy
  • Odpowiedz