Wpis z mikrobloga

Witam, mam pytanie odnośnie przeglądu gwarancyjnego/wymiany oleju na 30 000 km. Ile wcześniej można przyjechać? Grupa VAG posiada podzielony serwis wymiany oleju i inspekcji. Fajnie by bylo zrobić obie rzeczy na raz. Jak myślicie beda marudzić? ASO nie znało odpowiedzi na pytanie przez telefon xD
#motoryzacja #skoda
  • 8
  • Odpowiedz
Ja jeżdżę co 15 tys. km albo raz w roku i na moje życzenie wymieniają mi olej, a co drugi przegląd jak woła komputer czyli albo 30 tys. km albo dwa lata. Jak płacisz marudzić nie będą przynajmniej ja się z tym nie spotkałem
  • Odpowiedz
@steryd12 no jak będzie mijać dwa lata a będziesz miał 28 czy nawet połowę tego to i tak musisz stawić się jak woła komputer i wymienią Ci olej przecież nie będziesz jeździć trzy lata na jednej oliwie bo nie masz 30 tys
  • Odpowiedz
@steryd12 ja robie co 30 i nic się nie dzieje dziwnego a juz 120tys nalatałem, już widzę jak floty wymieniają co 15k jak Janusze wyżej piszą. Ja raz wymieniłem tysiąc wcześniej bo miałem trase do zrobienia dłuższa i normalnie mi zrobili z pakietu
  • Odpowiedz
  • 0
@FreeRiderr: Dzięki, właśnie o to chodzi że wymianę oleju komputer mi wyliczył na 28k a już "inspekcję" na 30. I teraz nie chce mi się jeździć po warsztatach 2 razy jak i tak pakiet jest opłacony. A panie z recepcji w ASO za bardzo nie kumają czy można czy nie. A na różnych forach VAG też nikt nic nie pisze.
  • Odpowiedz