Wpis z mikrobloga

Polecicie jakiś fajny serial kryminalny? Zależy mi na tym, aby główny bohater był przestępcą, a najlepiej złodziejem, albo mordercą.

Ważnym aspektem dla mnie jest to, aby miało to nutkę realizmu. Kiedy oglądałam ''Arsene Lupin'', bardzo mnie denerwowało wiele sytuacji oderwanych od realizmu.
Oglądałam również Dextera, był on trochę dziwny, ale w miarę git.

Widziałam także dom z papieru i nowy serial ''berlin'', ale celuje w coś bardziej prawdziwego. W motyw zwykłego przestępcy, a nie milionerów, którzy wynajmują hakerów za kupe kasy i tym podobne xdd
#seriale #kryminalne
2.....7 - Polecicie jakiś fajny serial kryminalny? Zależy mi na tym, aby główny bohat...

źródło: gf-1hyd-iGTp-J5pR_choroby-krwi-anemia-czerwienica-bialaczka-hemofilia-1920x1080-nocrop

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@2027: "Czarna Lista"
Może i główny bohater nie jest czarnym charakterem, ale współpracują z nim i razem z nim kręci się fabuła.

To jest o najbardziej poszukiwanym typie przez FBI, który potem zdradza im plany i nazwiska innych przestępców
  • Odpowiedz
Kiedy oglądałam ''Arsene Lupin'', bardzo mnie denerwowało wiele sytuacji oderwanych od realizmu.


@2027: osobiscie ogladalem ten serial z powodu głównego aktora, i w pelni sie zgadzam, wydarzenia w tym serialu to jakis nieprawdopodobny matrix
  • Odpowiedz