Wpis z mikrobloga

@ivqq_: nie wiem czego potrzebujesz z tego pakietu Intensive, ale Nest Bank wygląda w kwestii opłat, tak jak mBank 10 lat temu. Przy "standardowym" korzystaniu z konta, nie płacisz za nic.
@ivqq_: najlepsza jest ta minimalna wypłata kartą 300 zł. Rozumiem podwyższenie warunku wpływów z 7k do 10k i nie miałbym z tym zbytnio problemu, ale pogorszenie innych warunków to dla mnie deal breaker XD

Osobiście przenoszę się na Santander Select (którego używałem od kilku miesięcy jako zapasowy rachunek). Wymogi wpływu takie same jak w mBanku po zmianach - 10k miesięcznie, a jedyna "dziwna" opłata jaka jest to 15 zł raz na
@recc: Nest to konto na bardzo uczciwych warunkach, ale ma płatne wszystkie bankomaty oprócz Euronetu. Jak ktoś ma na to konto wpływy i używa karty to lepsze jest choćby Millennium czy Credit Agricole:)
@tomek123456789: faktycznie Milennium ma fajne warunki po spełnieniu wymogów na brak opłat za debetówkę. No i zdecydowanie przyjemniejsza aplikacja i serwis internetowy niż w Nest Banku.
Ja Nest Banku używam jako zapasowego konta i to, że nie muszę nic robić żeby uniknąć opłat jest bardzo wygodne.
  • 0
@recc: wiadomo - darmowe bankomaty / bliki / wpłatomaty, generowanie kart prepaid, kilka oddziałów w mieście, darmowe przelewy natychmiastowe (albo kilka darmowych w miesiącu np. 5)
@ivqq_: przez prawie pół roku na awarię w Santanderze trafiłem raz. Być może miałem szczęście. Natomiast podobne doświadczenia mam z Citi Handlowy - na papierze jest wszystko super tanio, ale jakość usług jest jakby się cofnąć o minimum 20 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
Osobiście poczekam na ten kwiecień czy czerwiec. Może inne banki dostosują ofertę pod klientów mBanku, tak aby wymusić przejście na korzystnych warunkach.