Wpis z mikrobloga

@M83_: ja wiem jak to działa i jaki daje efekt, muszę wcześniej wychylać gałkę bo d/b+3 nie wchodzi a na padzie grając nigdy nie było tego problemu XD

@Konopiarium_farma: na początku przesiadki to masz totalny regres, niby umiesz grać ale pamięć mięśniową na nowo trzeba stworzyć
  • Odpowiedz
@Majkel2008: ja bym z checia gral na klawie gdyby tylko sony i tworcy gier zaczeli wspierac rozne peryferia na ps5
to jest jakis zart ze trzeba kupic konwerter za dobrych kilka stow
@M83_
zazdro kolekcji sam bym przytulil jakiegos hitboxa gdyby nie to ze ceny na pleju sa tak wywindowane, na pc w strive gralem na mechanicznej klawiaturze i jak dla mnie o wiele lepiej niz na tym gownianym dpadzie w
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@kipowrot: ja panie fabule dopiero przeszedłem, człowiek ma zabaweczki a w domu tylko śpi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@aleroc te przyciski w haute42 (to małe białe i czarne) są właśnie mechaniczne. Obczaj tą firmę i recenzje na YouTube 80€ nówka kosztuje. No ale musisz kupić dongla jak chcesz na ps5 grać. Ogólnie to fajna zabawka możesz wszystko skonfigurowac. Gram tylko na konsoli.
  • Odpowiedz
@M83_: Na premierę kupiłem sobie hori, szkoda tylko że nikt mi nie powiedział że trzeba z tym siedzieć jak w kościele xD No i po przesiadce z pada ledwo się trzymam w zielonych rankach :D Mam nadzieję że zrobią jakiegoś hitboxa wireless do ps5, bo z mishimami to nie podziałam
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@OddychajSwiadomie: Ja kupiłem kabel 3m do hauta a do sticka pomyśleli i 3m już jest wmontowany xD też mam wszystko bezprzewodowe ale dla tych zabawek robię wyjątek. Zwłaszcza że nawet słuchawek nie ładuje a do padów mam stacje.
  • Odpowiedz