Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: nie ma jasnej, krótkiej listy techologii na których się znasz

IMO nie każdemu (nikomu?) nie będzie się chciało czytać szczegółów każdego z Twoich obowiązków i wyłuskiwać technologii

IMO dobrym pomysłem jest lista technologii na których się znasz po lewej
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @everybodykombinerki: jest przecież pole Skills pod doświadczeniem zawodowym - masz na myśli cos innego?

@mk321: ale beka xDDD Urodzony w UK, gdzie mieszkałem do 17 roku życia, ucząc się jednocześnie polskiego w domu i angielskiego poza nim, chodząc tam do przedszkola, szkół itp., brytyjski akcent + certyfikat na C2, ale wykopek wie lepiej xD

@OlekAleksander: generalnie jest syf jeśli chodzi o definicję Informatics vs
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @E_v_e_l: proszę, kolejna "mondra" xD

@wudawid: certyfikat z Kolegium Języków Obcych

@Bejro: dokładnie tak. Opisałem w poprzednim komentarzu, jeszcze nie został zaakceptowany. Ale jak widać powyżej, jest to coś niemożliwego

Co do Informatics/Computer Science/Information Technology - zależy od uczelni. Tutaj np. z angielskiej wersji strony PG + jakiś uniwerek. https://i.ibb.co/C86zxNQ/Zrzut-ekranu-2024-01-31-o-15-34-39.png

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: To prawidłowo, tylko ja bym bardziej dał Native + C2 dla jasności. Bo rekruter pewnie pomyśli jak większość w komentarzach. Poszukaj w internecie jakie są formy dla takiej sytuacji. Albo daj angielski pierwszy jako Native + C2 i polski jaki drugi bilingual proficiency - mocno się wyróżni.
  • Odpowiedz
Informatics / English native


@E_v_e_l: WTF Informatics xddd

mieszkałeś od dziecka za granicą w kraju anglojęzycznym? Jeśli nie to usuń native.


@Bejro: ten idiota myśli że c2 to native - c2 to czasem lepiej niż native czasem gorzej
  • Odpowiedz