Wpis z mikrobloga

#famemma Życie to ma niezłe poczucie humoru.

- Gość z pomalowaną mordą i czarnymi oczami kładzie ch*ja na łeb owczarka i gada #!$%@? rzeczy.
- Różal (czyli inny gość z pomalowaną mordą) dojeżdża go w niewybrednych słowach na insta.
- Wszystko to nagłośnił Psychotrop - czyli kolejny typ z pomalowanymi oczami i wydziaraną mordą (choć nieco mniej niż poprzedni).
- A na końcu Psychotrop okazuje się totalnym zwyrodnialcem który usiłować zabić człowieka i spotyka się z innymi zwyrolami na Aferkach (Baxton i Zwyrol) i prowadzą sobie kulturalą rozmowę o tym jaki to haniebny czyn popełnił jeden z gości z wymalowaną mordą.

No #!$%@? komedia to mało powiedziane. Nie wiem już sam czy się śmiać czy płakać.
K.....a - #famemma Życie to ma niezłe poczucie humoru.

- Gość z pomalowaną mordą i c...

źródło: uśmiech

Pobierz
  • 21
@KoninaBeZiomeczka: polski jutup. Tymczasem na amerykańskim jutupie najpopularniejsi jupiterzy budują studnie w Afryce, wyjaśniają patologie na platformie jak i poza nią, tworzą wspaniałe rzeczy (konstrukcje, sztukę itd.), a największe kontrowersje to nagranie przypadkowo znalezionego wisielca w Japonii (bo jupiter był za głupi, żeby zarejestrować w swoim mózgu, że to nie jest dobry pomysł puścić to do neta nawet z cenzurą) czy powiedzenie "nigger".
@KoninaBeZiomeczka: nie w mainstreamie. Wiadomo, że się znajdą jakieś odpady, ale są szybko punktowane i cancelowane, a u nas amator Małolat znika na chwilę z pierwszego planu, nagrywa melancholijne filmiki i wraca w glorii chwały. Patomma, fejm, patpstreamy to jest absolutna czołówka polskiej tuby. W Stanach by to za walą nie przeszło w czołówce. W minutę po demaskacji lepek w Stanach traci szacunek, sponsorów, partnerstwo i jeszcze ma SKUTECZNĄ antyreklamę u
@KoninaBeZiomeczka: ale zdjęli i dluugo się też kryła. Mi chodzi o przypadki, kiedy świństwa wyszły na jaw i zostały potwierdzone.

Zobaczysz, że czarnooki miłośnik zwierząt jeszcze wróci do mainstreamu. Amator Małolat wrócił praktycznie błyskawicznie. Jakoś nie moge sobie wyobrazić topowego amerykańskiego youtubera wystrzelonego w kosmos na materiale czy streamie a u nas to już mem.
@Returned: chyba sobie żartujesz? To wszystko się zdarzyło lata temu. James Charles i inne wynalazki drama pdfow. Patologiczne zachowanie od lat--Blue face i Christian rock. Patologiczna matka od lat pokazująca znęcanie się nad dziecmi, robienie gwiazdy z osoby, która namówiła typa żeby zabił jej matkę (zapomniałam imienia). To tylko kilka przykładów z ameryczki.