Wpis z mikrobloga

#programista15k #programowanie #programista25k #programowanie

Czy mamy na sali kogos kto:
1.Jest wlascicielem firmy ktora buduje apki i strony?
2.Pracuje w firmie ktora buduje apki i strony?

Szukam kogos kto moglby wykonac apke od A do Z i pozniej zajac sie wszystkim co jest z tym zwiazane w obsludze,konserwacji i naprawie bledow.
Nie znam sie na tym i nie chce sie nawet w to zaglebiac.Jestem inwestorem.
Rozumiem ,ze musze wiedziec czego chce (zarys) i jak to ma wygladac natomiast bardzo mi zalezy na kontakcie z osoba ktora posiada umiejetnosci miekkie (potrafi nawiazywac kontakt z drugim czlowiekiem i sluchac jego potrzeb) , nie ma ego ( komunikacja musibyc sprawna i plynna) , jest dorosly (zna sie na kelandarzu i zegarku) , potrafi wyciagnac jak najwiecej ze spotkan ktore dotycza projektu przy jak najmniejszym zaangazowaniu mojego czasu.

Napisalbym ,ze bedzie to start up ale w zwiazku z tym ,ze mam w sobie duzo pokory i twardo stapam po ziemi - chce rozwiazac problem przedsiebiorcow na konkretnym segmencie rynku.
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@Poldek0000: szukam wlasnie kogos kto ma sam w sobie inicjatywe napisac i walczyc o zlecenie zamiast samemu sie prosic.
Mialem 4-5 krotkich rozmow jakis czas temu z takimi ludzmi i nic z tego nie wychodzilo.Sprzedajacy musi czuc glod zarobku zeby to mialo sens.
I mowie to m.in o mnie bo sam tez komus sluze i wiem jak to jest istotne.
  • Odpowiedz
wychodzilo.Sprzedajacy musi czuc glod zarobku zeby to mialo sens.


@kalesonn: o jakim zarobku mówimy? Jaki problem w jakim segmencie chcesz rozwiązać? Jak poważny jest to problem?

Od siebie dodam że gadanie z jdg nie ma sensu bo taki pójdzie na urlop czy do szpitala i nawet nie będziesz miał jak opieki nad apka przekazać normalnej firmie.
  • Odpowiedz
  • 0
@MilionoweMultikonto: 10-15 minuty rozmowy o projekcie bezposrednio.To nie jest duzo.
Powtorze jeszcze raz: jezeli komus zalezy na zarabianiu i na nowych zleceniach, powinien miec w sobie wewnetrzny glod/ciekawosc a to realizujemy poprzez bezporesdnio kontakt z leadem. Nie chce tutaj publicznie bardzo duzo o tym pisac bo zaraz sie zleci milion osob ktore beda komentowac pomysl na apke albo pisac o czyms co nie jest zwiazane z moim poczatkowym postem.
  • Odpowiedz
Powtorze jeszcze raz: jezeli komus zalezy na zarabianiu i na nowych zleceniach


@kalesonn: czyli szukasz desperatow? Bo normalna firma ma takich zapytan pelno, ja bez konkretow nawet nie odpisuje na maila. Pierwsze pytanie to budzet – bez tego szkoda nawet 15 minut.
  • Odpowiedz