Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: jakby była facetem to by była chadem. Przypomina mi trochę tego typa "#!$%@?" (jutuber). Oo widze że teraz zmienił nazwe kanału na Panewa. Pewnie mu cięło zasięgi za wulgaryzm w nazwie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: kwadratowa twarz jest zbyt wyrazista jak na kobietę i krzyczy "męskość ' jeśli miałabym wskazać ładna brunetkę to Monica belluci albo Olga kurylenko
Nie bez powodu faceci z całego świata fetyszyzuja slowianki bo mają delikatna uległa urodę ze słabym zarysem szczęk , facet obiera to jako że kobieta jest uległa i nie będzie dominować , ostra uroda się kojarzy bardziej wrogo
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jeśli bym miała już koniecznie wybrać to chyba ta 1 ale ogólnie obie są dość przeciętne , poprostu to jest dość kontrowersyjny jaskrawy mocny typ urody , który nie podejdzie większości
  • Odpowiedz
  • 0
kwadratowa twarz jest zbyt wyrazista jak na kobietę i krzyczy "męskość ' (...) faceci z całego świata fetyszyzuja slowianki bo mają delikatna uległa urodę ze słabym zarysem szczęk , facet obiera to jako że kobieta jest uległa i nie będzie dominować , ostra uroda się kojarzy bardziej wrogo


@Linnior88 kobieta z mocną szczęką to gwarancja spłodzenia chada tzn. tak twierdzą na wykopie xd W każdym razie ja mam i wyrazistą szczękę i
  • Odpowiedz
@WielkiNos: czy ja wiem moja mama miała okrągła twarz jak jakaś Rosjanka dosłownie jak księżyc a mój brat ma wielką kwadratowa szczękę , chyba istnieje coś takiego jak dymorfizm płciowy i to wiele nie zmienia jaka szczękę ma matka , geny się dziedziczy po dziadkach nie po rodzicach , więc jak chce się zobaczyc jakie są szanse na dziecko trzeba popatrzeć na dziadków
Ogólnie faceci z natury mają większe szczęki od
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ogólnie rzecz biorąc ładna według kobiet i ładna według mężczyzn znacznie się różni
Ja zauważyłam że faceci mają totalnego jobla na punkcie kobiet w stylu Riley reid
Czyli prawie wyglądającej jak dziecko
Mam koleżankę podobna do niej to się nigdy opedzil nie mogła od oskarkow
Niski wzrost okrągła głowa dziecinne cechy praktycznie każdy typ na to leci mimo że będzie kłamał że nie
Dla mnie też to obrzydliwe ale widzę
Linnior88 - @WielkiNos: ogólnie rzecz biorąc ładna według kobiet i ładna według mężcz...

źródło: 15200484212_fd853c052a_z

Pobierz
  • Odpowiedz
@WielkiNos: pomysł z jakich skłonności bierze się fetyszyzacja białych facetów wobec malutkich dziecinnie mówiącycj azjatek np ( ͡° ͜ʖ ͡°) (które de facto mają małe noski okrągłe głowy jak dzieci )
  • Odpowiedz