Wpis z mikrobloga

@Linnior88 dla mnie to takie zwykłe, niczym się nie wyróżniające kobiety. Nie ma nic co by przyciągało wzrok. Są po prostu ładne, ale w szalenie nudny, powtarzalny sposób. Spojrzysz i za minutę zapomnisz jak wyglądała.

Gdybym miała wybrać jak chcę wyglądać to na pewno bym wybrała wyrazistość. Najważniejsze jest podobanie się sobie i czucie się dobrze ze sobą, to co lubią faceci jest mniej ważne w takim starciu. Nawet lepiej jak by
@Linnior88: Mnie taka uroda trochę odrzuca. Tak samo jak zbyt drobna budowa u kobiet. Miałem w pracy koleżankę, która była bardzo ładna z twarzy ale budowę miała dziecka. Nawet sukienkę na imprezę firmową kupowała na... dziale dziecięcym H&M. Mimo licznej buzi i powalającej inteligencji była dla mnie niezbyt atrakcyjna właśnie przez takie dziecięce cechy w budowie ciała. O ile u dziewczyny w wieku powiedzmy 20-25 lat jest to jeszcze OK, tak
DocentMarzanek - @Linnior88: Mnie taka uroda trochę odrzuca. Tak samo jak zbyt drobna...

źródło: Felicity-Jones-web-1

Pobierz
@Linnior88 ja brunetką z brązowymi, ale też mi nie było dane, bo jestem co prawda brunetką ale z niebieskimi :( Tu też mam inaczej niż większość ludzi, bo nie podobają mi się inne niż ciemno brązowe oczy u kobiet. Z małymi wyjątkami.
@WielkiNos: ja mam np szare , niby bardzo rzadkie ale szare oczy i brązowe włosy to nadal nie jest to co blondyna z niebieskimi
Mam ponury rodzaj urody bo ciemne włosy bure oczy i blada jak trup
Gdybym była blondyna z balonami to bym nie siedziała na przegrywie ehhh
Świat modelingu pieniędzy i szampana by czekał otworem xD