Wpis z mikrobloga

Właśnie przyszła paczka z moją duplicate simcard z tym samym numerem i to za darmo! Kocham operatora O2 <3
Teraz mam na iPad i na iPhone LTE z nielimitowanym internetem :D

Kilka lat temu cieszyłem się, jak miałem 15GB dziś to już historia, mamy nielimitowany mobilny internet :D
Tylko O2 nie ma takiego dobrego zasięgu jak T-Mobile, ale to jakoś żaden problem.

T-Mobile to bardzo dobra sieć, nawet w piwnicy ma się pełne LTE gdzie O2 nie ma wcale, ale już bez przesady, kto potrzebuje w piwnicy LTE?

#ciekawostki #o2 #niemcy
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT:

zy ja dobrze rozumiem że chwalisz się że jesteś złodziejem?


@TomgTp: Nie jestem złodziejem, to oficjalna karta sim wysłana przez operatora, każdy może zamówić sobie podwójną kartę sim z tym samym numerem.
  • Odpowiedz
  • 0
@aptitude zrozumiałem tak że jeden sprzęt dostałeś za friko. Dobrze piję kawę bo jeszcze widocznie dobrze nie wstałem i życzę dobrego dnia zatem.
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT: Nie wiem w jakieś sieci jesteś, ale pewnie też możesz zamówić sobie dodatkową kartę sim na tym samym numerze. Nawet prawdopodobnie za darmo.
  • Odpowiedz
  • 0
zrozumiałem tak że jeden sprzęt dostałeś za friko. Dobrze piję kawę bo jeszcze widocznie dobrze nie wstałem i życzę dobrego dnia zatem.


@TomgTp: Nie dostałem sprzętu za friko, tylko kartę SIM.
Mam dwie karty SIM z tym samym numerem.

Jedna siedzi w iPhone a druga w iPad i mogę korzystać z internetu z mojego jednego konta za który płacę.
  • Odpowiedz
  • 0
nie potrzebuje dodatkowej karty


@G06DbT: No ale to przydatne, nie trzeba kupować nowej umowy na każdy nowy sprzęt. Po prostu korzysta się z naszej umowy na każdym sprzęcie. Prawdopodobnie też Ci wyślą za darmo dodatkową kartę.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja potrzebuje lte w piwnicy. I co teraz? ;p


@NexciaK: Na to też jest sposób, możesz kupić antenę zewnętrzną, potem masz taki talerz gdzie kładziesz swój telefon i ma zasięg z tej anteny, koszt ~70 euro (poszukaj na ebay)

Tylko na chwilę musisz wyjść z piwnicy i zamontować antenę na dworze, ale wystarczy też już za oknem.

Idealne dla routera i rasperrypi która informuje o piecu na olej kiedy się kończy
  • Odpowiedz