Wpis z mikrobloga

Program Genius na booking to jeden wielki scam. Ale ostatnia sytuacja z moim znajomym przelała czarę goryczy. Z tego powodu, że często podróżuje, mam najwyższy 3 poziom Genius na bookingu, znajomy się mnie pyta, czy mu zarezerwuje hotel bo pewnie będę miał lepsze i tańsze opcje. Porównujemy jego oferty z moimi i co się okazało, on wszystkie ma tańsze. Była nawet oferta na jeden hotel, gdzie on go miał za 1500 PLN, a ja za 2100 PLN w tym samym terminie.

#booking #hotel #podroze
  • 8
  • Odpowiedz
@zimnypan: był tu kiedyś na tagu jeden as, który przekonywał, że to super program bo ma taniej dzięki niemu. xD

Nie wiem jak ktoś może wierzyć w to, że elitarny program, do którego należy właściwie niemal każdy, kto kilka razy skorzystał z Bookingu może dawać jakieś super zniżki. xD
  • Odpowiedz
@zimnypan: zdarzyło mi się mieć śniadanie dodatkowo za free przy G3, a bez go nie było, swego czasu z komórki było taniej, ale też tego już nie ma. G3 to taki "elitarny klub" jak karta z Biedronki :) W sumie to więcej dostałem na cashbacku 5% na konto Wizza, niż te zniżki G3.
  • Odpowiedz
@zimnypan: To jak z kolegą porównywaliśmy, ja Genius 3 on Genius 2 to najtaniej wyszło mi ale jak wszedłem z przeglądarki gdzie nie byłem zalogowany.
  • Odpowiedz
był tu kiedyś na tagu jeden as, który przekonywał, że to super program bo ma taniej dzięki niemu. xD


@Krupier: być może to byłem ja xD
  • Odpowiedz