Wpis z mikrobloga

@robertkk: @Wasky Jest na fazie czyszczenia terenu pod lotnisko, czyli to znaczy że WARTO rozmawiać prawda? Kiedy taka debata miała by być? Pewnie w 2017, ale jak są jakieś wątpliwości to trzeba rozmawiać.
Plany CPL są z 2010 roku, już wtedy trwały rozmowy.

Z resztą debata była: CO DALEJ Z CPK a nie jak sugeruję Donald, czy przerwać budowę CPK więc, premier wymyślił sobie chochoła z którym "wygrał" xD
@robertkk: Zgody środowiskowe, wysiedlenia i rozbiórki to nic, jak wykopki freethinkerzy mnie denerwują tu xd

Od pomysłu na budowę jakiejś drogi i wbiciu pierwszej łopaty mija z 10 lat (chyba że jesteś wschodnią obwodnica Warszawy to wtedy 20 lat i końca nie widać). Jak na taką dużą inwestycje to te 7 lat to dobry wynik tak naprawde, jeśli prace rozbiórkowe trwają.

Tusk tworzy figurę retoryczną a wy go bronicie bo według
@Szalom: pracuje w budownictwie drogowym i naprawdę to co pieprzą czasem wykopki to woła o pomstę do nieba. Jak pisu nie lubię tak oczywistym było że w 7-8 lat nie zrealizuja takiej inwestycji że już będzie można samolotami latać.

Zapraszam poczytać o budowie dworca w stuttgarcie. Poczatek budowy po uzyskaniu pozwoleń w 2014, planowany koniec 2025. Pozdro.
@kamiyama89: Ale jak go wyjaśnili? Stworzenie planu ma się nijak do budowy. Jak napiszę sobie projekt i ubiegam się o jego finansowanie, to liczę start projektu od momentu uzyskania finansowania i rozpoczęcia prac, czy od momentu jak to powstało w mojej głowie/skończyłam pisać? Jakoś słabo im te badania i analizy poszły, skoro wywalono już na to masę kasy, a fizycznie dalej nic tam nie ma. Jak ktoś uważa, że nie była
@cienki137: no czyli zrobili to w plus minus 11 lat, od uzyskania pozwoleń do faktycznej budowy
A co zrobił PiS w sprawie cpk w zaledwie 3 lata mniej? W 3 lata by postawili taki obiekt XD?
Skończyło by się jak Ostrołęka ale jak widać przeciętny wysropek łyka pisowska propagande z połykiem
@RudyZibi: umiesz czytać ze zrozumieniem? Sama budowa dworca zaczęła się w 2014 roku i trwac będzie minimum 11. Pozwolenia, decyzje, proces projektowania zaczął się wcześniej. Sam prowadziłem inwestycję drogowa której pierwsze zamysły powstały bodaj w 2016 czy 2017 roku, proces projektowy i uzyskania wszystkich pozwoleń trwał do końca 2020 roku a realizacje ukończono po prawie dwóch kolejnych latach. A to były tylko dwa kilometry drogi. 5-6 lat trwania.

@maad jak przy