Wpis z mikrobloga

Dzień przed końcem, mój ban za Dongcoptera został uroczyście zdjęty. Boże, jaka radość. Te dwa tygodnie bez możliwości aktywnego uczestnictwa na wypoku negatywnie odbiły się na mej psychice, przez co będę wnosił do Bialkova o dożywotnią rentę psychiczną.

Dzięki za miłe przyjęcie "Korwin-Mikkego i partnerów", internet staje się coraz to większym imperium beki dzięki takim filmikom, a efekty są jeszcze większe, jeśli takie filmiki nie są czysto prześmiewcze, a jedynie parodystyczne.

Dla informacji @nieocenzurowany88, człowiek który wstawił moją parodię nie jest mną - to jest mój wierny od paru lat kolega, którego namówiłem na Wykop, w zamian oferując gwarant na główną :P

@pivo14: byłeś jedyną osobą na początku, która zainteresowała się moim #tangodown - dzięki :P Tak, to było za Pistoletova.

Wracam z pełnią sił do powrotu na bordowy piedestał. Łodziaki, powracam. Pozdrawiam Was wszystkich!

Ja.

#piksel169 #jkm #korwinmikke #lodz #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #tangoup #dziendobry #gorzkiezale #pistoletov

PS. Czas na masakrowanie lewactwa, neuropy, klubu Łódź2020 i innych przeciwników mojego miasta. Tak wyglądam teraz, jak dorwałem się do mirko:
Pobierz
źródło: comment_BI04BQJLHzTAkoFHwhsAxFAPhym2gOIS.jpg
  • 2