Wpis z mikrobloga

Elo!

To już setny numerowany odcinek tetryków na kanale Goal.pl, co postanowiliśmy z @Leszek_Milewski uczcić tak, jak każdy youtuber, który powoli czuje, że to już koniec. KJU END EJ, albo po prostu PiO, PiO, PiO. Pytania i odpowiedzi, odpowiedzi i pytania. Poruszamy wiele ważnych tematów takich jak:

- dlaczego zestawianie w jednym zdaniu Tomka Ćwiąkały, Mateusza Rokuszewskiego i nas to jeden wielki pocisk dla tych dwóch pierwszych?
- ile pracujemy i jakim cudem nikt nie ma do nas jeszcze o to pretensji?
- czy u mnie w domu pachnie tauryną?
- czy Leszek najadł się granulatu pewności siebie, kiedy to nastąpiło i co mu właściwie dało?
- po co pracuję w szkole?
- jak Leszek jako szef wideo ocenia sekcję wideo na Goal.pl

I wiele, wiele innych. Łącznie dwie godziny i czterdzieści minut pitolenia o królach. Dzięki wielkie za to, że jesteście z nami - i na Goalu, i wcześniej, na Weszło, dzięki wielkie za wszystkie komentarze, porady, opinie, plusy, lajki, szery, viewsy i inne rzeczy, którymi nas przez ten okres obdarowywaliście. Zawsze piszę, że jestem wzruszony, ale dziś to już prawie uroniłem łzę nad rozmiarem dobra, które nas spotyka z Waszej strony :)

W niedzielę recenzja książki "Spowiedź Fryzjera", a od wtorku pracujemy na drugą setkę. ;) Dozo, trzymajcie się!

(zajawka krótsza, bo głupio tak o swoich PiO długo pisać)

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #goalpl #pilkanozna #ekstraklasa #reprezentacja

Link do YT:
JakubOlkiewicz - Elo! 

To już setny numerowany odcinek tetryków na kanale Goal.pl, c...
  • 7
  • Odpowiedz