Wpis z mikrobloga

@spawngdapl: Tak szczerze, jak usunąłem powiadomkę z fejsa o urodzinach, to też pamiętały może 3 najbliższe osoby. Ludzie są zajęci swoimi sprawami. Wszystkiego najlepszego Mirku
  • Odpowiedz
@spawngdapl @erebeuzet Wszystkiego najlepszego Panowie! Tez jestem z 9-lutego, ciesze sie ze swietuje w tak doborowym towarzystwie [] Nie dajcie sie zgniesc zyciu - troche juz przeszlismy, pora zaczac byc z tego dumnym.
  • Odpowiedz
@spawngdapl: ʕ⁠っ⁠ʔ⁠っʕ⁠っ⁠ʔ⁠っʕ⁠っ⁠ʔ⁠っʕ⁠っ⁠ʔ⁠っʕ⁠っ⁠ʔ⁠っʕ⁠っ⁠ʔ⁠っʕ⁠っ⁠ʔ⁠っ
  • Odpowiedz
@spawngdapl: Weź to olej. Miałem kiedyś na FB ustawioną datę urodzin. Co roku od rana zalew powiadomień z życzeniami, czasem od osób nad którymi musiałem się chwile zastanowić kim są.

Usunąłem datę i aktualnie życzenia składa mi mama, żona i jeden kumpel. Takie to wartościowe są te życzonka
  • Odpowiedz
@uirapuru Można mieć dziewczynę/żonę, dużo znajomych i rodzinę, a i tak nikt do Ciebie nie zadzwoni. Życie to loteria, a niektórzy mają po prostu gorsze losy.
  • Odpowiedz
@spawngdapl: Życie. Mordo, pamiętaj. Jako biały, heteroseksualny chłop jesteś współautorem całej tej cywilizacji, która sprawiał, że wyszliśmy z chat z gówna i zawładnęliśmy tą planetą jako jedyny gatunek z setek milionów, które żyły w tym ziemskim grajdole.
  • Odpowiedz