Wpis z mikrobloga

Szukam powerbanka do iPhone 13. Myślałem o rozwiązaniu MagSafe i jedną z ciekawszych opcji wydawały mi się propozycje od ankera ale bardzo się grzeją. Nie zależy mi tak na pojemności - ma on wspomóc telefon podczas wyjazdów licząc się z tym że będę musiał go doładować w hotelu codziennie. :)

https://www.amazon.pl/Anker-Magnetic-magnetyczny-powerbank-kompatybilny/dp/B09NRG4GK3

Fajnie jakby był również cienki i mało inwazyjny w noszeniu ;) no i by można było go zabrać do hotelu. Coś poza tym polecacie?

#apple #iphone #powerbank
  • 10
  • Odpowiedz
@Altar hehe dobra uwaga ale wiem że nawet w przypadku iPhone przez wystające aparaty nie każdy powerbank pasuje do każdego modelu (czasami po prostu nie można korzystać z MagSafe a to dla mnie musthave) xd

Więc niestety wolę doprecyzować nawet model i pisac to czego nie lubię czyli „kto ma ładowarkę do iPhone” xD
  • Odpowiedz
  • 1
@kochamschabowe: Przez te aparaty to dzisiaj wszystko słabo pasuje. U mnie zawadza przy korzystaniu z gamepadów, ale chociaż mam symetrycznie. Najbardziej wkurzające jest, jak nie można telefonu położyć na płasko.
  • Odpowiedz