Wpis z mikrobloga

@maciejowy: Moją pasją jest chodzenie do lekarza ale nie takie zwykłe żeby się zbadać ale o tym za chwilę. Żeby móc realizować swoją pasje musiałem kilka lat ciężko na to pracować oddając krew XD W dupie miałem chorych ludzi, chodziło tylko o profity a zwłaszcza o jeden konkretny. Co dwa miesiące punkt 8 byłem pierwszy w kolejce żeby spuścili ze mnie 450 ml czerwonej cieczy, nie policzę ile zeżarłem czekolad które
  • Odpowiedz
Fajnie Mirek, gratulacje za wytrwałość. Ja oddałem regularnie do 2022 ale jedna zagraniczna wycieczka sprawiła mi banicję na rok i dopiero teraz znowu byłem. Prywatny licznik to już chyba z 8,5L.
W kwietniu znowu jadę i boję się kolejnej banicji xD
  • Odpowiedz
@maciejowy: najs, ja w zeszłym roku zacząłem regularnie oddawać ale w tym roku mnie choróbsko wzięło i ciągle nie mogę
@waspnation zacząłem osocze co miesiąc oddawać właśnie, bo to chyba nawet się jako 600ml liczy co nie? A nie tylko 450
  • Odpowiedz
  • 0
@waspnation: Wyniki kontroli NIK: https://www.nik.gov.pl/kontrole/wyniki-kontroli-nik/pobierz,llu~s_19_003_201912051614241575558864~id0~01,typ,kj.pdf

2.1.2. Na ponad 73-krotny wzrost zysku RCKiK wpływ miało zwiększenie
przychodów netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów.
W strukturze przychodów największą pozycję stanowiły przychody ze sprzedaży
świadczeń zdrowotnych wynoszące w 2017 r. 27 216,0 tys. zł (83,8% wszystkich
przychodów), w 2018 r. – 28 108,6 tys. zł (82,4%) i w 2019 r. – 28 550,9 tys. zł
(82,0%). Większość z nich stanowiły przychody ze sprzedaży
  • Odpowiedz