Wpis z mikrobloga

@przegryw162cm: akurat w przypadku kobiet ćwiczących również może być dysonans. Największym problemem przy posiadaniu muskularnej sylwetki nie jest zrzucenie tłuszczu, tylko zbudowanie mięśni.
Facet żeby wyglądał „jakby ćwiczył” poza niskim bf% musi mieć tych mięśni sporo, u kobiet tych mięśni wystarczy stosunkowo niewiele.
Widziałem już kilka dziewczyn, które po roku na siłowni zostawały trenerkami (np dwa przypadki recepcjonistek), bo zaczynały od normalnej sylwetki i szybko były w stanie sprawiać wrażenie fit
@janburner: moja anegdotka na ten temat. Wpadli do nas znajomi mojej żony (wcześniej mnie nie znali) ja tam siedzę cicho pijemy herbatkę i żona chyba chciała się mną pochwalić i pokazała tamtej moja fotkę jak przygotowałem się do sesji zdjęciowej. I tak patrzy ta kobieta na to zdjęcie i do mnie na serio z poważną miną

- pewnie regularnie biegasz że taka forma

Prawie wyplułem herbatkę i dla świętego spokoju przytaknąłem,
Kasahara - @janburner: moja anegdotka na ten temat. Wpadli do nas znajomi mojej żony ...

źródło: IMG_0571

Pobierz
chłopy zanim pójdą na siłownię mają podobne myślenie, że sylwetka ronaldo to efekt robienia kilku pompek dziennie


@yahoomlody: oj ilu ja takich spotkałem
Zestaw plażowy jak zwykle nieśmiertelny, bo obejmuje pompki i biceps, czyli można powiedzieć jedne z prostszych ćwiczeń (szczególnie, gdy wykonuje je się niepoprawnie, co robi większość osób).
Najlepsze, że często spotykałem się z opinią jakie to pompki nie są zajebiste, bo ćwiczy całe ciało, nawet plecy xD
Pal
opinia kobiety na temat czegokolwiek co jej nie dotyczy bezpośredni zazwyczaj jest niskiej wartości


@JanTadeusz: rzecz w tym że kobiety mogą z łatwością zaruchac a z drugiej strony nie mają takiego parcia jak my, w związku z czym mężczyźni ich kompletnie nie interesują tj ich zmagania, upodobania, potrzeby. Tak jak ludzie np nie interesują skąd i jak się bierze prąd w mieszkaniu. Po prostu jest. Mężczyźni są i są nimi zainteresowani