Wpis z mikrobloga

@helsing1 King of diamond w ludzi wepchał tą swoją wizję chronologi uniwersum. Według niego to uniwersum się zaczęło od narodzin knura czy tam od zjazdu jego starych do Polski z terenów zajętych przez ZSRR. Jest to całkowicie bez sensu. Dla mnie uniwersum zaczęło się w 2015 roku jako "uniwersum szkolnej 17". Wcześniej co najwyżej był ciekawy przypadek Kononowicza w 2006 roku jako śmiesznego ułomnego chłopa który chciał prezydentem być. Oczywiście przez rok
  • Odpowiedz
@Creyshi: Uniwersum może i się narodziło w 2015, ale perypetie Kononowicza i rodzinki trwają faktycznie od 2006 roku. W latach 2006-2010 co jakiś czas pojawiały się informacje na jego temat, do tego cały ten wątek szurii politycznej, która się wokół kręciła, celebrytów, wątki muzyczne, filmowo-reklamowe, itd. Mnie to np. interesowało dużo bardziej niż późniejszy pato-content US17, który oglądałem głównie z sentymentu do starych czasów. Ale właśnie taka chronologia jest spoko rozpisana
  • Odpowiedz
@Mathiasso No i ok. Mi się tam nie podobały te pseudo polityczne przygody knura. Major i konon kłócący się o pierdołę to dla mnie zawsze będzie podstawa uniwersum.
  • Odpowiedz