Wpis z mikrobloga

Ciągle słyszę a to w internecie a to czytam na wykopie, że po KFC boli brzuch. Mnie, mojemu bratu i znajomej w ogóle nie boli. Was boli brzuch jak to jecie?

#kfc #fastfood #ankieta #pytanie #jedzenie #kurczak

Boli was po zjedzeniu czegoś w KFC

  • Tak, nieważne co zjem brzuch boli 21.0% (29)
  • Tak, choć tylko z niektórymi rzeczami 12.3% (17)
  • Raz tak a raz nie 19.6% (27)
  • Nie, nie boli 30.4% (42)
  • Nie chodzę do KFC 16.7% (23)

Oddanych głosów: 138

  • 10
  • Odpowiedz
@Kagernak: Zjadłem jakiś czas temu kubełek frytek na kolację i mi przez całą noc było niedobrze. Śmierdziało moje ciało tą fryturą którą czułem w swoim pocie i w swoich szczochach. Dopiero wykąpanie się na następny dzień zmyło ze mnie ten smród. Nigdy #!$%@? więcej nie odwiedzę tego miejsca.
  • Odpowiedz
@Kagernak: Nie, nigdy nie miałem problemów po kfc, a jem dość często, tzn. z raz w tygodniu. 95% moich wizyt to zawsze jeden i ten sam lokal. I jadam głównie stripsy i kanapki, bez frytek i kawałków z kością.
  • Odpowiedz
@Kagernak: Jadam bardzo często kebaby na kolację i po baraninie nic mi nie jest i w brzuszku jest super. Ale po drobiowym czuję się niefajnie. Nie aż tak niefajnie jak po tych nieszczęsnych frytkach ale jednak słabo. Sprawdzałem dwa w różnych tygodniach. No nie da rady z drobiowymi u mnie.
  • Odpowiedz
@Kagernak: Nie jem w KFC z dwóch powodów. Mieszkam w małym mieście i nie chce mi się jeździć do powiatowego z powodu jakichś panierowanych kurczaków, a po drugie to unikam KFC odkąd mi dali surowego kurczaka.
  • Odpowiedz