Wpis z mikrobloga

@Antibambino i taka smutna Grażyna potrafi #!$%@?ć kilkunastoletni lub dłuższy związek i rodzinę, bo chłop całe życie starał się zapewnić byt rodzinie więc może nie miał siły i czasu na romantyczne #!$%@?, a ta jak już dzieci zaraz odchowane to zaczyna się szukanie bratnich dusz. I #!$%@? przypadkowo bratnia dusza to nie koleżanka chyba, że lubi przytulać i smyrać po włosach koleżanki. I akurat na tinderze.
@miromati: ja to widze tak jak na załączonym obrazku,

to z lewej to mężczyźni, to z prawej kobiety

Natomiast dotychczas


no masz status quo bias, nie zauważasz skur.wy.synstwa dziejącego się od zarania dziejów bo nie dotykało ciebie (twojego "plemenia"). Moment w którym twoje plemie znajduje się po tej drugiej stronie (tej pokrzywdzonej) to nagle "upadek cywilizacji"
hermie-crab - @miromati:   ja to widze tak jak na załączonym obrazku, 

to z lewej to...

źródło: komuchu-masonie-bije-krzyzem-po-glowie-hej-troche-szacunku-kiedy-chce-mu-zlamac-krzyz

Pobierz
dotychczas dla większości kobiet rodzina i wszystkie wartości z nią związane były najważniejsze


@miromati: znasz jakąś kobietę, poza swoją, jak to określiłeś, „starą”?
u mężczyzn tak zawsze było


@hermie-crab: A U WAS TO MURZYNÓW BIJĄ

dopiero się obudziliście jak kobiety dołączyły do tej zabawy w bycie skur...ynem dla swojej rodziny


@hermie-crab: a co w tym dziwnego, że jak chcę tworzyć związek z kobietą to będzie mnie interesować wierność potencjalnej partnerki?

nie zauważasz skur.wy.synstwa dziejącego się od zarania dziejów bo nie dotykało ciebie


@hermie-crab: taki argument to se mogłabyś wyciągać wobec osób, które
A U WAS TO MURZYNÓW BIJĄ


no, od lat, i póki murzyni nie zaczeli oddawac to nie było problemu

a co w tym dziwnego, że jak chcę tworzyć związek z kobietą to będzie mnie interesować wierność potencjalnej partnerki?


pokolenia kobiet dorastały widząc zdrady ojców, może przyzwolenie wyniosły z domu

po drugie ja nie popieram zdrady, chodziło o komentarz miromati:

Jeszcze pare lat temu coś takiego byłby nie do pomyślenia, a dzisiaj norma.