Wpis z mikrobloga

no, od lat, i póki murzyni nie zaczeli oddawac to nie było problemu


@hermie-crab: aha, czyli zamiast zakończyć okładanie to lepiej się cieszyć, że teraz obie strony się #!$%@?ą. Świetna logika.

pokolenia kobiet dorastały widząc zdrady ojców, może przyzwolenie wyniosły to z domu


@hermie-crab: na pewno takie paplanie jak Twoje - HURR MENSZCZYŹNI ROBILI TAK OD PIERDYLIARDA LAT DOBRZE IM TAK WRESZCIE - też ma ogromny wkład w to jak
  • Odpowiedz
@MattCobosco: tylko że ja nie mówię o odpowiedzialności za samą zdradę* (potępiam oba przypadki), tylko chodzi mi o tą ślepotę ludzi postronnych w ocenie jej

Mąż zdradza - I sleep
Żona zdradza - upadek cywilizacji

*choć w sumie trochę tak, bo znormalizowali to jednak mężczyźni
  • Odpowiedz
aha, czyli zamiast zakończyć okładanie to lepiej się cieszyć, że teraz obie strony się #!$%@?ą. Świetna logika.


zjestem za, niech to zakończenie rozpoczne strona która zaczęła

HURR MENSZCZYŹNI ROBILI TAK OD PIERDYLIARDA LAT DOBRZE IM TAK WRESZCIE


ja nie mówię że dobrze, tylko że mają zasługę w normalizacji zdrady, (choć to ich synowie teraz zbierają "plony" zasiane przez pokolenie swoich ojców)

a to miało być w odniesieniu do czego?

do tego co
  • Odpowiedz
@miromati:

42 letnia stara baba z mężem i dziećmi ogłasza się na fwb

przecież napisała, że nie szuka seks spotkań, chyba musimy jej uwierzyć, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo jak wiadomo, kobiety najlepiej wiedza czego same chcą, hehe, taki żarcik.
  • Odpowiedz
@janush-pavlach: Hipokryzja w czystej postaci. Najpierw pisze, że nie szuka seks spotkań, a już zdanie później, że niczego nie wyklucza. Jest w takim wieku, że jej dzieci mogą korzystać z tindera - na ich miejscu gdybym zobaczył takie ogłoszenie własnej matki nie wiem co bym zrobił. Najbardziej szkoda tego nieświadomego rogacza.
Jeśli znudziła jej się zabawa w rodzinę - niech powie im to głośno i wtedy idzie się bawić. Trochę odwagi.
  • Odpowiedz
Jeśli znudziła jej się zabawa w rodzinę - niech powie im to głośno i wtedy idzie się bawić


@miromati: Wiesz ile to jest biurokracji? Po #!$%@? sobie tym zawracać głowę? Jak małżeństwo i tak zdechło to przynajmniej przed dziećmi odgrywają szopkę, bo rozwód zawsze im zaszkodzi.
  • Odpowiedz
@Antibambino: Jakbyscie weszli na portal randkowy (czy nawet tindera) i pospotykali się z gośćmi, to by wam oko zbielało, ilu z nich to żonaci. Ilu ma dzieci, a iluw dodatku bardzo usilnie oba fakty ukrywa.
  • Odpowiedz
Wiesz ile to jest biurokracji? Po #!$%@? sobie tym zawracać głowę? Jak małżeństwo i tak zdechło to przynajmniej przed dziećmi odgrywają szopkę, bo rozwód zawsze im zaszkodzi.


@Utero: No dobra, ale to tak nie może być. Jak nie chcą się rozwodzić ze względu na dzieci, ale siebie też nie lubią (chociaż jak babka ma 40 lat to te dzieci mogą już być pełnoletnie, więc pytanie jaka jest sytuacja), to można otwarcie
  • Odpowiedz
Tutaj wątpię, że mąż wie co tam żona robi


@not_me: Może tak, może nie. Równie dobrze mąż może być też #!$%@?. Mam po prostu w pracy niezły przekrój społeczny to się wypowiadam. Co druga osoba po rozwodzie, jedna znajoma de facto w separacji - ale nie było z mężem na ten temat dyskusji, bo po co. Jest wygodnie jak jest, każdy robi swoje i chodzi gdzie chce, dziecko już dawno pełnoletnie
  • Odpowiedz
@Antibambino: Zamiast porozmawiać o swoich przemyśleniach i problemach z mężem, którego przynajmniej teoretycznie kocha, baba szuka bolca na boku, bo się znudziła i ogólnie jest stagnacja.
  • Odpowiedz
Piętnujemy jednostki nie płcie


fantastycznie, ja przypominam (już któryś raz) że nie oddosze się do samego posta OPa tylko do tej reakcji miromati:

pare lat temu coś takiego byłby nie do pomyślenia


I nie mówi mi że to wyjątkowa opinia, bo trochę już w tym ścieku wykopowym siedzę. Te wszystkie manosfery i różnego koloru -pille "odkrywają" rzeczywistośc w której kobiety żyły od pierdyliona lat np że wygląd się liczy <gasp>, dzwońcie po
  • Odpowiedz