Wpis z mikrobloga

Jak ogarnąć #medycznamarihuana ?
Nigdy zielska nie paliłem. Mam już drugie leki od psychiatry i gówno dają. Najpierw Wenlafaksyna, teraz wortioksetyna (Blinterix) i w obu przypadkach zero jakiegokolwiek efektu.
Widziałem gdzieś sugestię, żeby spróbować medycznej, ale wątpię, że psychiatra wystawi taką receptę.
#depreaja #psychiatria #cbd
  • 23
  • Odpowiedz
@kaczek93: No to spróbuj MM tylko uważaj, nie pal ciągami a sporadycznie, co kilka dni lub w weekendy. To nie narkotyk ale potrafi się wymknąć spod kontroli a wtedy już tylko krok od schiz i wkrętów.
  • Odpowiedz
@kaczek93: wpisz w Google recepta na marihuanę, czy centrum marihuany. Kilka klikow, zdaje się że od jakiegoś czasu wymagają telefonu, bo przez ankietę już chyba nie mogą dawać recepty
  • Odpowiedz
@Vaclav @freelook @programista15cm @kaczek93 @freelook @komakow @Newsblotter @Palexpres

Ja z nerwicą. Przerobiłem wenlaflaksyne, dulo, pregabaline w dużych dawkach, jakieś inne gunwo. Nic nie pomagało. Rok temu zacząłem zrzucać te leki. Zajęło mi pół roku. Pomogła waporyzacja CBD I olejki. Obecnie robię kapsułki. Wychodzą bardzo tanio, są wygodne i bardzo dobrze działają.

Polecam gorąco.
Kupujemy susz 100 g za 80 złotych.
Do piekarnika na 1.5 h w temperaturze 120 stopni.
#!$%@? strasznie, ale
  • Odpowiedz
@Palexpres mam Fenix
Ale nie chodzi tylko o czas, po jakim zadziała
Koszty, wygoda, dawka, czas działania, tego, czy jak pójdę do klienta, będę śmierdział ziołem
  • Odpowiedz
@MajorKusiol tak, nie masz pojęcia o czym piszesz kompletnie i nie wprowadzaj w błąd

Strain,stezenie,dawka,tempetarura,terpeny w połączeniu z unikanym układem endokannabinoidowym każdego człowieka to sa zmienne które u każdego dają inny efekt

Ja będę miał schizy po gth,dh ale nie będę miał w red 2, a ktoś inny ma na odwrót

Tak to działa

A nie to, że ty tak nie masz i ziomki też tzn ze populację cala wypełniłeś ( ͡
  • Odpowiedz
@_ftcx0r: dowód w postaci linku do badań albo nie kontynuuję dyskusji.

Być może i ty i oni mają rację (bo randomem nie jesteś), ale ja ufam ludziom którzy zjedli na tym zęby i mają na to papierek. Zatem tak:
- Są ludzie u których mj rozwija i powoduje schizofrenie i podobne jazdy.
- Są ludzie którym mj pomaga, bo mj rozwija to co najgorsze i najlepsze w człowieku (zbyt wielu ludzi
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: człowieczku,
-bierzesz info z ćpuńskiego forum [H] gdzie zgraja ładuje po kablach igłami po kolegach i ładują wszystko co popadnie
- podajesz badanie naukowe zrobione na MYSZACH
jak nie potrafisz szukać na pubmedzie publikacji naukowych to się nawet nie odzywaj, bo chciałeś zabłysnąć a zgasnąłeś jak świeczki w sejmie
_ftcx0r - @MajorKusiol: człowieczku,
-bierzesz info z ćpuńskiego forum [H] gdzie zgra...

źródło: obraz_2024-02-23_145523284

Pobierz
  • Odpowiedz